Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A gáztűzhely környékét hogy...

A gáztűzhely környékét hogy tartjátok rendben?

Figyelt kérdés
Mellette a csempe és a konyhakő tiszta retek. A kifröcsögő olajcseppek odaszáradnak, abba meg bele a por, aztán vakarhatom. De be se érek rendesen a tűzhely mellé. Ki a fenének van energiája ezt állandóan fémdörzsikével sikálni? Máshol mégse látom, hogy ilyen retkes lenne a tűzhely körül a csempe.

2021. ápr. 17. 00:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a kövön rozsdára a súrolóporos dörzsölés vált be.


És vissza az eredeti témához:

Nem tudom most milyen anyagi helyzetben vagy és mekkora lakásban élsz, de ha tudsz, akkor próbálj heti 1x hívni egy takarítónőt, különösen kihangsúlyozva neki a konyhát, mint gyenge pontodat!

2021. ápr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, kipróbálom!:)


Takarítónőn már gondolkoztam, mert elég sokat dolgozok és jobb az anyagi helyzetünk sokkal, csak szégyellem magam hozzá.

2021. ápr. 17. 12:24
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

#12

Ebben semmi szégyellnivaló nincs!

Ha nem lenne kosz, akkor nem lennének takarítók sem.

Sokkal nagyobb szégyen adott esetben egy dzsuvás konyha, mint egy takarítónő, aki heti rendszerességgel rendbe tesz.

Vagy a takarítónő előtt szégyenled?

Ne viccelj, neki teljesen mindegy, hogy a nálad kifizetett időben tűzhelyet, csempét mos, vagy az előszobát. Darab-darab!

2021. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Hallottam én már takarítónőt pampogni a tulaj háta mögött.:)))

Kiment külföldre házvezetőnőnek, nagyon szép pénzt kapott volna, de a tulajdonosnő kicsit túlzásba vitte, társalkodónőnek is tartotta, plusz le akarta cseréltetni a ruhatárát a bére rovására, szóval tényleg túlzás volt az a nő, de akkor is durva volt, mennyi pénzt kapott volna ezért és azon pampogott, hogy a tulaj beengedi a kutyát a házba, neki kell utána takarítani. Én is beengedem a kutyát, macskát is, szóval tényleg nem szeretném, hogy megszóljon. De lehet, hogy egy kutyás takarítónő nem lenne ilyen.:)))

2021. ápr. 17. 12:39
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#14

Én főiskolai diplomával voltam életem egy sötét korszakában takarítónő 2 évig a Rózsadombon. Először 1 címem volt, majd ajánlottak egymásnak, így gyakorlatilag ugyanabba a lakóparkba jártam a hét minden napján.

Volt abban mindenféle - öregek lakása és fiataloké, kutyás, macskás, zsúfolt és szellős, rendetlen és pedáns - de egy percig nem érdekelt. Fizettek és kész!

Kidumálni bármelyiket is a másiknak kész öngyilkosság lett volna, mert mindegyik ismerte mindegyiket, egyébként sem az én dolgom volt bírálni a dolgaikat.

Ja és nekem is volt, van és lesz kutyám, macskám a lakásban és ha majd már nem bírom fizikummal, nyugodt szívvel felveszek egy takarítónőt!:)

2021. ápr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Próbáld ki a coop-os zsroldót, nekem mindent leszed, csak tényleg hagyni kell állni, utána egyszerűen le lehet törölni.
2021. ápr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Ne szégyelj takartót hivni, én is takaritok egy hatalmas birtokon, még ott is van olyan pontja az épületnek, ami kicsit retkesebb, pedig ott nagyon fontos a tisztaság.
2021. ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Éttermek konyháján láttam hogy a tűzhelyet alufóliával takarják le. Csak a gázrózsákat hagyják ki. Nap végén csak leszedik a dzsuvás alufóliát, és tesznek újat.
2021. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
A tűzhely főzőfelületének van egy roppant egyszerű tisztán tartási módja: be kell fedni alufóliával, és azt csak cserélni kell. Egy főzőműsorban láttam évekkel ezelőtt, megcsináltam és működik!
2021. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2021. ápr. 17. 16:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!