Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Legjobb ár-érték arányú...

Legjobb ár-érték arányú robotporszívó?

Figyelt kérdés

Csempe + laminált + szőnyeg + kutyaszőr. Azt szeretném elkerülni, hogy drágán vegyek szart. Ha drága és mellé nagyon jó, az OK:)


Kérlek röviden indokoljatok is. Köszönöm.


2021. jún. 10. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Xiaomi

De nem olcsó.

2021. jún. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Aliexpressen 60-70 ezer eu raktárból ingyen szállítva
2021. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, ez az!

[link]


mobiltelóról vezérelhető, és ellenőrizhető, hogy járt-e mindenhol. :) A munkahelyemről is be tudom kapcsolni, így akkor takarít, mikor nem vagyok otthon.

2021. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyanezt vettem alin 63 volt nyilván 1 év garanciával
2021. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ezen az aliexpressen én nem tudok eligazodni. Honnan tudható, hogy melyiket "szabad" megrendelni? [link]


Amúgy most egy-két összehasonlítást elolvastam és szinte mindenhol az iRobot Roomba 600-as széria (az olcsóbb) és az i3 meg az i3+ (a drágább) vannak kihozva legjobbnak. Miért éppen a Xiaomi?


(Amúgy a kérdésfeltevéssel pont azt szerettem volna elkerülni, hogy egy ilyen research-nek neki kelljen állnom, de ha már így alakult...:))

2021. jún. 10. 15:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahol azt írja no tax, eu Stock onnan kell. Nincs ismerős aki szokott Alin vásárolni? Egyszerűbb lenne
2021. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Irobot 600-as szétira elég buta. Úgy értem, feltakarít de semmi extra funkciója nincs, se térkép se semmi, random megy végig a lakásban amíg bírja. Az i3 már szisztematikus de térképe neki sincs, vagyis készít egyet a bejárt területről de azt nem menti el. A Xiaomi tudja ezeket: küldheted helyiségből helyiségbe, kijelölhetsz neki no go zónákat stb. Az irobot esetében ezt csak két modell tudja, az I7 és az S9 (valamint ezek + verziói, amik automatikus portartály ürítéssel rendelkeznek). Viszont ezek piszok drágák, bár azért egy i7-est már ki lehet fogni akár jó áron is. A Xiaomi ellenben - típustól függően - akár fel is mos, míg a Roomba csak porszívózni tud. Igaz, vehető hozzá külön felmosó robot, a Braava.
2021. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is a Xiaomikat tudnám ajánlani és szerintem lényeges, hogy olyan típust érdemes választani amelyik lézeres navigációval van ellátva. Az alap Mi Robot olyan 80ezer kürül van (árukeresős árak az külföldiket nem néztem, de ott gyanyítom van olcsóbban is) egy kiváló porszívó(nekem is ez van), készít térképet, wifiről vezérelhető, programozható, de nem tud feltörölni és nincs no-go zóna amt az újakk már igen. Egy Mi Robot Vacuum Mop Pro vagy Viomi Se már tudja ezeket is és feltörölni is képes kb olyan 90ezertől. Ezek felett meg ott vannak a Roborock robotporszívók azok szintén kiváló segítőtársak. Amit esetleg még figyelmedbe ajánlok azok az Ecovacs Deebot Ozmo széria azokból is a lézeres típusok. Hasonlóan jól szerepeltek teszteken mint a Xiaomik és tudásban is kb azok szintján vannak.
2021. jún. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom akkor ezt a szívó-mosó Xiaomi-t.
2021. jún. 10. 19:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Rendben, de nézz utána jól mert elég nagy a választék azokból. Roborock, Viomi, Mijia, Roidmi ezek mint a Xiaomi almárkái.
2021. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!