Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen óradíjjal dolgozik...

Milyen óradíjjal dolgozik mostanában egy takarító segítség családi háznál? Vagy egy alkalom árában szokás megállapodni, nem időben?

Figyelt kérdés

Rendszeres, nem alkalmi segítségre gondolok.

Köszönöm!



2021. aug. 23. 16:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
#9-es vagyok. Természetesen mi biztosítjuk. Nálunk úgy működik, hogy mindig felírja, mi van fogyóban, és akkor azt pótoljuk rögtön. De ha megkérem, akkor el is megy és megveszi, természetesen az árát térítjük.
2021. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mi vesszük, de azt amit ő kér. Ő mondja meg, hogy mivel szeret takarítani, mi pedig azt megvesszük.
2021. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezek is jó támpontok!


Utolsó utáni kérdés:

Ha estleg valamivel nem vagytok elégedettek, azt hogy kommunikáljátok?

Feltételezem, hogy eleinte nagyon "igyekszik", esetleg később már nem olyan alapos? Erre gondolok...

2021. aug. 23. 20:43
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon nehéz jó takarítónőt találni. Mi párommal nagyon szeretjük a rendet és a tisztaságot, így nehezen találtunk precíz bejárónőt.

Az a baj, hogy nagyon sokan vannak, azt gondolják, takarítani mindenki tud, de sajnos nem.

Az elején volt, hogy elmaradtak dolgok, de a következő alkalommal ezt megbeszéltük, nem volt belőle gond. Kell időt hagyni, mire megszokja a házat, kialakítja a rutinját.

2021. aug. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Miss Endzsi ***** válasza:
74%
Én 1000Ft/óra, sóher a nő, pedig milliárdos.
2021. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%
Én mindig egyértelműen kommunikálom, ha valami nem tetszik. Volt pl hogy (nem a mostani, hanem az előző) a megbeszéltekhez képest több, mint egy órát késett. Alapos volt, de nem ez az egy késése volt, úgyhogy ez sokszor kommunikáltam felé, aztán el is búcsúztunk egymástól. Tudni kell, hogy én külföldön vagyok, és full hivatalos munkaszerződéssel, balesetbiztosítással, mindennel ellátva alkalmazok takarítónőt, meghatározott felmondási idővel, amit az ő kérésére természetesen tudunk rövidíteni. Viszont én azonnali hatállyal csak nagyon indokolt esetben tudok nekik felmondani. #9, #11 voltam.
2021. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!