Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Budapesten egy takarítónő...

Budapesten egy takarítónő milyen óradíjjal dolgozik? 80 nm-t mennyi idő alatt takarít ki (porszívózás, felmosas, aktuális mosogatas, kisgyerek jatekainak osszapakolasa, tűzhely letakaritasa)?

Figyelt kérdés

2021. szept. 14. 20:51
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
5, 7-es: ja értem. Igen, ez így egyértelmű nálatok, jó ötlet a szerződés. Neked is szolt valójában a kérdésem h van nála még kapacitás szerinted?
2021. szept. 14. 22:20
 12/21 anonim ***** válasza:
44%

8

Ennyi erővel a gyereknek se nagy dolog elpakolni a játékot vagy neked se kiporszívózni.

Na ilyennél nem szeretnék dolgozni mint te, semmilyen munkakörben.

2021. szept. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
#5#7 ismét. Nem, sajnos nincs kapacitása több családra. Vagyis kapacitása lenne, állást keres, de takarítani már nem szeretne másnál. Én vetettem fel a 7.es válaszomban hogy jelezd vissza neki hogy nem vagy megelégedve. Szerintem akkor korrekten le tudnád zárni vele a munkát és úgymond indoklással elküldheted.
2021. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Figyu, nálam nem fogsz dolgozni, ne aggódj. Nehéz lehet neked úgy dolgoznod, h azt gondolod, h "nagy dolog" azt a munkát végezned, amiért megfizetnek.
2021. szept. 14. 22:27
 15/21 A kérdező kommentje:

5, 7, 13.

Értem, köszi szépen. Igen, valahogy lezárjuk majd, nem szeretném h jöjjön többet

2021. szept. 14. 22:29
 16/21 anonim ***** válasza:
92%

5, 7, 13 vagyok.

Az is nagyon fontos szerintem, hogyan viszonyulsz a takarítónőhöz. Mennyire éreztedted vele, hogy ő neked dolgozik, mennyire vagy felsőbbrendű vele. Mert ha igen, akkor ne csodálkozz hogy sunnyog és nem csinálja jól a dolgát. Nem megbántani akarlak ezzel, csak egy másik szemszögből rávilágítani a dologra, egyáltalán nem biztos hogy nálatok ez a probléma áll fenn. Csak vannak ilyenek. Az előző takarítónőnk sok ilyet mesélt, amikor a munkaadó család kb levegőnek nézte, vagy inkább valami háztartási robotnak.

Nálam ez soha, egyik takarítónővel sem fordult elő. A mostanival mikor az elején otthon voltam, arra törekedtem hogy telejsen közvetlen legyen a viszony. Így visszajelzést is könnyebb adni. Nem éreztettem vele hogy én most azért fizetek, hogy ő kitakarítson helyettem. Kávéval kínáltam, stb. Ha kérdezte tarthat e ebédszünetet, természetesen megengedtem, nyilván. Attól hogy fizetek neki a munkájáért, ő egy teljesen velem egyenrangú ember.

2021. szept. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nem az ő dolga elpakolni".

Éppen lehetne az ő dolga is, ha erre is van szerződve. Én személy szerint nem szeretem, ha más pakol, mert nem biztos, hogy megtalálom utána a dolgaim.:-)

2021. szept. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
16os: köszi a szempontot. Egyáltalán nem voltam vele lekezelő, nagyon kedves voltam vele, limonadeval vártam, beszélgettem vele, ami az itt töltött idő egy nem kis részét tette ki, adtam neki borravalót is, hogy ne kelljen keresnie a visszajárót. Beszélgetni amúgy ő akart, én a gyerekkel foglalkoztam volna szívem szerint, tehát a beszélgetés az ő igénye volt. Igazából pont emiatt kezdett el zavarni így utólag, ami történt: h be akart csapni azzal h mikor jött, h nem csinálta meg a konyhát, pedig kb ezt az egy dolgot emeltem ki, h légyszi csinálja meg, fontos.
2021. szept. 14. 22:53
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
16 vagyok. Értem. Nálam ez másképp ment. Első alkalommal úgymond csak interjú volt. Aznap nem kellett már rögtön munkába állnia. Ha szimpatikus volt a beszélgetés alapján és mi is neki, akkor kapta a szrződést.
2021. szept. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Igen, értem, köszi a válaszokat. Legközelebb mi is csinálunk "casting"-ot.
2021. szept. 14. 23:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!