Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen elfogadható indoka,...

Milyen elfogadható indoka, oka van arra egy háziasszony-anyukának arra, hogy mosogatógépet használ?

Figyelt kérdés

Lusta naponta többször kézzel mosogatni?

Csúnyán mosogatni kézzel, béna hozzá?


2021. okt. 25. 01:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%

Víz spórolás (2-6000 Ft/hó kb).

Tisztább edények (magasabb hőfokon mos, mint amit a kéz kibír).

Idő spórolás.

2021. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
26 éve van mosogatógépem. Ha kevés edény van elmosom kézzel őket, de ünnepekkor, vagy amikor többen vagyunk nagyon jó hasznát lehet venni. Egyébként kevesebb vízzel mos, mintha kézzel mosogatunk.
2021. okt. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges időtöltés, nekem 30-40 perc naponta a mosogatás, mert 2 naponta otthon főzök otthon étkezünk naponta háromszor.

Férfiként nekem vágyam egy mosogatógép, de az albérletben nem megoldható.

Olcsónak nem hiszem, hogy olcsóbb lenne, de az idő sokat ér.

2021. okt. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél olyat ami 2x akkora mint a mikrosütő. Aldiban árulják. Magaddal viheted.
2021. okt. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a gond, hogy magammal kell vinnem hanem, hogy nem férnek be a normálisak a konyhaszekrénybe máshova meg nem lehet rakni.

Néztem amit írtál az 6 terítékes szerintem az kicsi. Néztem már 8 terítékest is, de ott egy videó szerint a 27cm-es tányérom vagy épphogy befér vagy megakadnak és akkor cseréltem le őket. Amire vágynék az egy nagy amibe betudok pakolni kisebb tepsit, serpenyőt, lábost, éthordót. Mert ha csak a mosogatás felét tudod megoldani azzal olyan sokat nem érek el szerintem.

Feleslegesen nem akarok most 100 ezer forintot kidobni, ha kiderül később egy csomó minden nem fér bele.

2021. nov. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14: Komolyan?... MOST? Van róla valami a neten?
2021. nov. 1. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ne a marketingesek által behazudott "terítékszámot" nézegesd, hanem fogj egy mésőszalagot és méricskélj. Csodák nincsenek, a 60 centi az 60 centi, a tepsi az tepsi. A lábas az lábas. Szerintem is marhaság az, hogy 1 fóre 2 főre, mert én is szoktam kondérban főzőcskézni kb ipari mennyiséget hiába vagyok egyedül. De nem egyedül eszem meg és nem azonnal.


A marketingesek mindenbe belerondítanak.

2021. nov. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem tudom méregetni, ha nincs nálam az eszköz. Azt tudom hogy nekem négyféle lapostányérom többféle müzlis tálam van a bögréim is szinte mindegyik más alakú. Ezeket mérhetem, de nem tudom semmihez viszonyítani. Ezért vennék inkább egy 10-12 terítékest, ha abba a dolgaim 80% befér és csak 20% kell elmosogatnom már az is nagy segítség számomra.
2021. nov. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!