Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hölgyek, háziasszonyok segítsé...

Hölgyek, háziasszonyok segítségére lenne szükségem! Ti hogyan mostok úgy, hogy a ruháknak mindig kellemes és jó öblítő illata legyen? Mi vált be nektek öblítők közül?

Figyelt kérdés

1 hónapja költöztem külön otthonról. Egyedül élek szóval evidens, hogy magamra is mosok. Egy mosó-szárítógepem van, de mivel még nem üzemi mennyiségre mosok ezért azt a " kevéske " ruhámat teregetni szoktam. Ami problémám van ezzel.. Mosószert is adagolok nem keveset.. Na meg öblítőt is öntöm mint a hülye, de megszáradás után semmi illatot nem érzek.. Mit csinálok rosszul? ( Silan-nak a kókuszos öblítőjét használom, mivel imádom a kókusz illatot )

Köszönöm a válaszokat.

28/F


2021. okt. 9. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Nem mindegy milyen mosószer milyen öblítővel van párosítva.

A szárítógép amúgy mégjobban el fogja venni az illatát.

Ne tegyél bele túl sokat, csak pocsékolod.

Én zöld lenort hasznàlok és mikor milyen mosóport. 1-2 napig van csak illata

2021. okt. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell ám olyan sok mosószer mint azt hiszed. Ne tömd tele a mosógépet sem, érdemes kitisztítani rendszeresen a mosószer adagolót is. Szárítógép meg nekem nem is kéne alapból mert elveszi a ruha illatát. Próbáltad már hogy csak simán kiteregeted a ruhákat és nem használod a szárítót?
2021. okt. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Elég kevés olyan mososzer van forgalomban amelyik nincs illatositva. Szerintem felesleges még valami mással rádobni az illatokra. Ezekböl lesz az olyan tömény illattámadás, hogy belefájdul a fejed.
2021. okt. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Persze. Amíg egyedül vagyok addig teregetek. És sokkal több öblítőt teszek bele mint mosószert. Plusz tömve sincs a gép mivel egyedül vagyok és így nem olyan nagy mennyiségű ruhákat mosok.
2021. okt. 9. 14:16
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Nekem volt egy szar mosógépem anno, az volt ilyen hogy semmilyen öblítőt nem lehetett érezni. A mostani gépemmel viszont ontja magából az illatot a ruha.
2021. okt. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem rakom az udvarra száradni, mert úgyis csak telemegy porral-szmoggal, a szomszéd szemétégető füstjével és légyszarral, ráadásul az illata is elmegy.

Van egy szárítószobám párátlanítóval, ami 4-5 óra után kiszárít 2 teljes adagot.

2021. okt. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
Ne használj öblítőt, totálisan szükségtelen, de legalább káros. [link]
2021. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

Mindenből megárt a sok. Mosószert (gélt használsz?) csak annyit, ami éppen hogy kifolyik az adagolóból. Utána egy picivel kevesebbet, hogy ne pazarolj.

Mint már írták: a legtöbb mosószer már illatosítva van.

Mi már elhagytuk a kék Lenort is, mert fölösleges, habár meg voltunk elégedve az illatával. Fél kupakkal adagoltuk.

2021. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Az öblítő nem illatosítás miatt használjuk elsősorban 3,7,8.
2021. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Hanem, 9-es?
2021. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!