Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mostanában sokat olvasok ezen...

Mostanában sokat olvasok ezen az oldalon mások takarítási szokásairól. Miért nézik le az emberek a természetes tisztítószereket?

Figyelt kérdés
Látom, hogy egytől-egyig le vannak pontozva az ilyen válaszok. Csak azért foglalkoztat, mert én is igyekszem nem újravenni a flakonos tisztítószereket, áttérni és darabjaiban elkezdeni a zero waste életmódot. Ecetet is lehet kapni csomagolás nélkül, mosószódát (ezt pont csomagolásban lehet), citromsavat, szódabikarbónát, mosódiót, szappanokat.. Igazából határ a csillagos ég és még olcsóbban is lehet megoldani a takarítást.Csak érdekel mások véleménye. Miért nem akarnak az emberek áttérni ezekre? (Senkit sem akarok rábeszélni, csak írjátok meg kérlek, hogy hogyan vélekedtek a témával kapcsolatban)
2021. okt. 25. 13:41
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
19-es: bíbelődj te az alternatív mensi eszközökkel egy kollégiumban. Hiába vagyunk nők, egy intimkelyhet nem fogok a közös kiskonyhánkban mosogatni, de még egy mosibetétet sem szárítanék mások előtt. :) és ahogy írtam a mensibugyi nekem sajnos túl drága. Talán 5-10 év múlva lesz keretem az alternatívákra.
2021. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!