Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tisztítsam meg a...

Hogyan tisztítsam meg a keménypapír pohár alátétjeimet?

Figyelt kérdés

Szép grafika van rajtuk (sörözőből való), és amikor próbáltam óvatosan szivaccsal, akkor ugye a nedvességtől elkezdett mállani és elmosódni.


Egyéb tipp? Vendéglátósok, ti hogy tisztítjátok őket?



2022. júl. 14. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Mivel fogyóeszköz, kidobjuk.
2022. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Az kuka. Ha valami emlék volt akkor nem kellett volna használni.
2022. júl. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg egész óvatosan friss kenyérbéllel meg lehet póbálni leradírozni, de a kérdés az, mi került rá szennyezödésként.
2022. júl. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Esetleg ha veszel gyógyszertárban alkoholt, (azt nem tudom, hogy most 1 dl-t vagy '/2 dl-t adnak ki), és nagyon enyhén benedvesítesz egy puha rongyot, és nagyon óvatosan, nem rányomva megpróbálhatod, ha nagyon fontos neked.

Én egy -kb. pizzás doboz keménységű- keménypapír dobozról tüntettem el így egy kisebb kávéfoltot. De jó sokáig tartott, mert egyszerre csak kicsi részt lehet törölni, és megvárni, amíg elpárolog az alkohol.

Mondjuk az is igaz, hogy azon nem volt minta.

2022. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
* 1/2 dl-t.
2022. júl. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, alkoholom van, sprays. Hát az évek alatti használat során került rá kóla, sör, kávé is. De főleg a pohár aljáról, szóval ráöntve úgy nem lett semmi. Nem emlék, csak szép.
2022. júl. 14. 21:24
 7/8 anonim ***** válasza:

nincs mit.

De mindenképpen előbb a rongyra fújj a spray-vel keveset és nagyon óvatosan próbáld, amint írtam, az enyémen nem volt minta, és azon csak egy kis kávéfolt volt.

Valamire konkrétan ezt a söralátétet szeretnéd használni, vagy csak a minta tetszik? Mert akkor pauszpapírral át tudod rajzolni a mintát, és hobby boltokban lehet kapni fa poháralátétet, arra átviszed a pauszról a mintát, megfested, lelakkozod legalább kétszer, és azt egy kevésbé nedves ruhával már lehet tisztítani.

Ha bővebben érdekel, megírom privátban.

2022. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak a minta tetszik és még akarom használni, mint alátétet.
2022. júl. 14. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!