Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mai emelkedő árak mellet,...

A mai emelkedő árak mellet, ha kilukad-lukas lesz a zoknid? mit fogsz csinálni vele?

Figyelt kérdés
Az egyre emelkedő árak mellet, a zokniddal mit teszel ha szakadt-lukas lesz? kidobni nem szeretném, főleg szép mintások, ezért stoppolni fogom...

#lyuk #varrás #zokni #emelkedő árak
2022. szept. 7. 15:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Itt nálunk a piacom 500 Ft-ért adnak egy öt páros köteget.

Azaz egy pár zokni csak 100 Ft még ma is.

Stoppolja a f....m.

2022. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem egyenletesen elkopik az egész talpa. Azt még lehetne javítani ha nagyon akarnám, de igazából nem akarom.

Hiszek a javításában, stoppolásban, újrafelhasználásban. Sokszor vezsek olyan ruhát használtan a néhány száz forintért, amin javítani való van. Megjavítom, és úgy hordom utána.


Nade ott azért nem tartok, hogy zoknit stoppoljak. Egyszerűen annyira sok munkaóra menne bele egyetlen zokni javításába, hogy az nem éri meg a számomra. De mondom, nálam a zoknik nagy felületen, egyenletesen, lassan kopnak.


Ha már zoknin akarnék spórolni, elkezdenék zoknit kötni magamnak. Van itthon egy csomó fonál.

2022. szept. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Veszek 5 párat egy doboz cigi árából, amit más fél nap alatt elszív.
2022. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Itthoni zokni lesz belőle.
2022. szept. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

8. vok

12# ha nem zoknifonal, akkor megkötöd és kilyukad. Tudom, mert szoktam kötni, a zoknihoz más fonal kell.


10# anyám is villanylörtével szokta stoppolni a zoknit.

2022. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!