Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mai emelkedő árak mellet,...

A mai emelkedő árak mellet, ha kilukad-lukas lesz a zoknid? mit fogsz csinálni vele?

Figyelt kérdés
Az egyre emelkedő árak mellet, a zokniddal mit teszel ha szakadt-lukas lesz? kidobni nem szeretném, főleg szép mintások, ezért stoppolni fogom...

#lyuk #varrás #zokni #emelkedő árak
2022. szept. 7. 15:34
A kérdező szavazást indított:
Kidobom!
Stoppolom, Megvarrom!
Hordom lukasan is!
39 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
A férjemnek mindig hatosával veszem a zoknit, egyformákat. Így ha az egyik kilyukad, nem kell az egész párt kidobni. :-D
2022. szept. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Bedobom a kazánba,adjon jó meleget.
2022. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A stoppolás is művészet, amit ma szinte senki sem csinál, és nem olyan egyszerű, hogy összehúzva megvarrom. Tanulni kell.
2022. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Stoppolófát kell venni először is. Aztán tű cérna na meg idő. Aztàn rájössz 250 ért venni újat a legjobb. Na nem kihajítani azt a cipőt ami kikezdi a zoknit. Ha a cipő sarka belül tönkremegy eszi a zoknit.
2022. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagymamám ügyesen varr, ezért félreteszem és amikor találkozunk, bevarrja nekem. Nem szívesen veszek mindig új zoknikat, mert nagyon sokszor kilyukadnak. Hiába rövid a körmöm, valahogy a cipők miatt lehet, mert van, ami 1-2 hordást bír. 1000 forint/pár áron vett zoknival is előfordult.
2022. szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az egy zoknira fordított spórolás időben és munkahelyi órabérben számolva tuti több lenne, mint egy pár új zokni. :)
2022. szept. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

3#

a kémény egy idő után nem bírja és tűz alakul ki, onnan a tető, a szomszéd, a ház. Olvass utána, többet nem fogod a zokni és más odavalót a kazánba dobni.


Én megvarrom, nekem a sarkánál szakad ki. Vízszintesen varrom, így tudom még használni, de csak itthonra. A száraz, repedezett sarok miatt is kilyukad a zokni.

2022. szept. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
a konjunktura idején rengeteg zoknit spájzoltam be rosszabb időkre. a következő 5 évben egyetlen pár zoknit sem kell vegyek
2022. szept. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Megvarrom, villanykörte mindig van itthon stoppolófának. Megjegyzem, öreg ffi vagyok, de gyerekkorom óra ezt szoktam meg.
2022. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!