Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nincs illata a ruháknak?

Miért nincs illata a ruháknak?

Figyelt kérdés

Szóval silan öblítőt használunk.

Anyum úgy tölti rá hogy nem előre mikor elindítja, hanem egyszer kb a felénél, aztán még egyszer 1-20percel az előtt hogy végez a program. Igy kb 1dl megy bele. Mégse lehet érezni a ruhákon akkor se ha szagolgatom.

Mi lehet a megoldás?



#ruha #öblítő #Silan #Ruha illat
2022. dec. 15. 13:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
9. hát valami illata van de az se az igazi.
2022. dec. 15. 18:39
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Akkor a gépet mossàtok át. Szűrőt, adagolót pucoljàtok ki. Én havonta elindítok egy 90 fokos mosàst, egy liter ecettel, üresen
2022. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A Silannal nekem is rossz a tapasztalatom, annak ellenére, hogy keveset használtam belőle és a mosógépet is rendszeresen tisztítottam, nálam is dohos szaguk volt a ruháknak, főleg amikor utána beraktam a zárt szekrénybe őket. Talán valamilyen összetevő miatt nem tudja ezt a márkát rendesen kiöblíteni a gép, vagy valamilyen bevonatot képez a ruhán, főleg, ha mindig ezt használod. Amióta áttértem a Coccolinora, azóta nincs ilyen problémám. Próbálj ki másik márkát te is.
2022. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
38%

Penészes a gép.

Hipó, 90 fok, ennyi.

2022. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Az öblítő a gond (ha már kitakarítottátok a mosógépet). Próbáljatok ki másikat.
2023. márc. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem pl a Lenor ilyen: annyira sűrű, hogy valami iszonyatosan leragad az adagolóba, és a ruhának is inkább ilyen tömény öblítő szaguk van (bocsánat, de nekem ez nem illat).
2023. márc. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!