Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Játszószőnyeg mosás?

Játszószőnyeg mosás?

Figyelt kérdés

Baba játszószőnyeget ki kell mosni első használat előtt?

Ilyenünk van:

[link]


2022. dec. 21. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Én kimosnám, igen.
2022. dec. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Én kimostam, de ha még nem csomagoltad ki, inkább vidd vissza. Ez volt az egyik LEGNAGYOBB pénzkidobás. Én színes habtapit vennék.
2022. dec. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
2 mer mi a baj evvel?
2022. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon rövid ideig jó, nem annyira izgi mint aminek kinéz, amint elkezd haladni, akár forogva, vagy centiről centire kommandózva, értelmét veszti. Első 3 hónapra mer oly felesleges egy ilyenre beruházni. Mi leterítettünk végül pokrócot a szőnyegre, szép nagy nyílt terep és ott feküdt a fiam, karikákra kötött színes szalagokkal, meg színes pompommal töltött palackokkal, azok felé kezdett el nyúlni. Ezek a kis karikák csak mutatósak, nem praktikusan szerintem.
2022. dec. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

2-es le lett pontozva, de egyébként egyetértek vele, hogy nem jól kihasználható sajnos. Akkor inkább egy babatornázó, azt bárhol fölé lehet tenni és amikor később úgy látod, hogy már nincs igénye nézegetni, pofozgatni, unja, fordulna és "menne", akkor fel lehet kapni és mehet a dolgára, nincs útban. Picit tovább kihasználható.

Ez a pici játszószőnyeg nagyon gyorsan az elpakolandó cuccok között végzi, egyébként baj nincs vele. Egyes voltam.

2022. dec. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Az én fiam 4 hónapos és 2 hónapos korától imád játszószőnyegezni. Kaptunk egyet, mikor született és az annyira tetszett neki, hogy vettünk egy másikat is 😃 Nekünk megérte 😁
2022. dec. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézőpont kérdése kinek mi éri meg. Amikor a gyereket csak 10 percre is lefoglalja és addig sem nyűgi van, akkor megváltás. Akkor is ha csak 3-4 hónapra szóló beruházás kb. Semmi baj azzal, ha valaki vesz.
2022. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek mászik a 3 hónapos babája...az enyém 5 és fél hónapos és még csak egyik irányba forog, (elvileg nincs lemaradva) úgyhogy nekünk még mindig jó a szőnyeg.

Igaz én kaptam, nem vettük, de akkor valószínű vettem volna.

Nekem más fajta van, de igen érdemes kimosni.

2023. febr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!