Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Játékos takarítás mindenkinek?

Játékos takarítás mindenkinek?

Figyelt kérdés
Ötleteket várok, hogyan lehetne játékossá, élvezetessé, vonzóvá tenni a takarítást és egyéb háztartási munkákat gyerekek, kamaszok, meg persze felnőttek számára is. :)

2023. jan. 5. 11:09
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Na, ilyenekre gondolok. Köszi. :)

Ha van még valaki, akinél van ilyesmi módszer, vagy ami régebben bevált, írjatok!

2023. jan. 6. 08:55
 22/26 NTBS ***** válasza:
53%
Gyerekek közötti verseny. A legtöbbet takarító. Extra pénzjutalom, vagy későbbi alvás, kelés jutalom.
2023. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
A pénzt és az alvás-kelés idekeverését hagyjuk ki a dologból.
2023. jan. 16. 18:53
 24/26 anonim ***** válasza:
58%
Akkor mond meg mit akarsz hallani konkrétan és azt írjuk, mert úgy látszik te erre vársz
2023. jan. 17. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Szerintem annyit nem ér az egész, hogy az alvási ciklust felborítsuk. Meg azt is gondolom, hogy pénzzel gyereket nem érdemes motiválni, mert azzal arra neveljük, hogy csak akkor tegyen meg bármit, ha fizetnek érte (amiben valahol még az is benne van, hogy ha fizetnek érte, akkor bármit...). Saját magunk esetében meg ha a saját pénzünket áttesszük egyik zsebünkből a másikba, annak nem sok értelmét látom, az engem egyáltalán nem motivál. De amúgy bármi más jöhet, ami minden családtagot ösztönözhet, ami valahogy játékossá, vonzóvá teszi a takarítást meg a többi háztartási teendőt, hogy ne menjen el a kedvünk tőle, ha végre megjön, illetve gyakrabban jöjjön meg hozzá a kedv. :)
2023. jan. 17. 06:37
 26/26 anonim ***** válasza:
54%
Engem pénzzel motiváltak, azóta is imádok takarítani, füvet nyírni nő létemre. Játékos h.lyeségek nem érdekelnek, semmi értelme
2023. jan. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!