Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Takarítónők, akik háznál...

Takarítónők, akik háznál takarítotok, tudnátok tanácsot adni hogyan kezdjek neki a munkának egy családi házban? Először fogok menni és kicsit izgulok. :) Mit mivel érdemesebb tisztítani? Pl, kád, WC, stb.

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 20:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Elvállaltál úgy egy ilyen munkát, hogy ezeket nem tudod? Ez elég hamar ki fog derülni a munkaadódnál.
2023. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Először is megkérdezed ezekről a munkáltatódat, hogy mik az igényei!

Lehetnek teljesen eltérő kívánságai a sorrendet, vagy a takarítószereket illetően.

A tisztítószerekről nem neked kell gondoskodnod, tehát azokat használod, amiket adnak.

2023. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom megbeszèlted vele , hogy mit kèr, teljes nagytakarítás, ablak tisztítàs, vagy csak portörlès, porszívózàs. Tisztítószert valószínűleg találsz, amit ő szokott hasznàlni. A többi pedig olyan sorban ahogy otthon csinálod. Én bentről-ki, és fentről -lefelè haladok. A fürdőnk a legtàvolabbi pont, ott kezdek, és haladok kifelè.
2023. jan. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30%

Először a wc belsejét takarítás ki, majd ezzel a ronggyal töröld végig a lakást. Fontos, hogy a konyhapult legyen az utolsó amit a szaros kendővel végig maszatolsz.


Otthon hogyan csinálod?

Suliban mit tanultál erről?

2023. jan. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
37%
3-as vagyok. Nyilván a fürdőben hasznàlt felmosót, és rongyot nem viszed tovább, a ház többi pontjàra. Nem tudom mennyire vagy kezdő, ezért ezt hallkan megsúgom. Ott külön van minden.
2023. jan. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
#4: az a baj, hogy a legtöbb takarítónő pont így csinálja!
2023. jan. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Az attól függ mennyiért vállaltad el a munkát? Milyen értékű a ház?
2023. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi HASZNOS tanácsokat.
2023. jan. 24. 16:04
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

"attól függ mennyiért vállaltad el a munkát?"


Gondolom nem volt olyan hülye, hogy vakon adott ajánlatot. Tudja mi a feladat. Ha elvállalta csinálja meg tisztességesen.


"Milyen értékű a ház?"

Nem mindegy! Vagy az "olcsóbb" házat igénytelenül kell megcsinálni?

Igazi proli hozzáállás.

2023. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18%
Amit az utolsó írt az hülyeség. Én is magántakarítok 1200 Ft órabérért jelenleg, igaz adómentesen. Jórészt szegényebb réteghez járok akik nem tudnak vagy nem akarnak többet fizetni. Nyugdíjasokhoz leginkább. Hát nem sietek és nem erőltetem meg magamat ennyiért. Nekik mégis megfelel és örülnek, hogy valaki ennyiért is elvállalja. Viszont egy luxusházban ennek a sokszorosát kell kérni és ott nem lehet félvállról venni a munkát.
2023. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!