Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik mosószer/öblítő vált...

Melyik mosószer/öblítő vált be nálatok a legjobban?

Figyelt kérdés

Elég sok mindent kipróbáltam már, az öko mosószereket/öblítőket is, azok abszolút nem váltak be.


Jelenleg Ariel-t használok Lenor öblítővel, ez eddig a legjobb nálam.


Nálatok melyik mosószer vált be a legjobban, illetve melyik öblítő, aminek jónak és tartósnak ítéltétek az illatát, illetve a ruhákat is kellőképpen lágyítja, nem okoz viszketést, és mindezt úgy éri el, hogy nem kell belőle több mennyiség, mint amennyi fel van tüntetve a csomagoláson, tehát gazdaságos is.


2023. máj. 18. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Mosószernek mosószódát haszbálok

Öblítőnek Puella mosóparfümből 5ml-t.

2023. máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 L.. István ***** válasza:
61%
Biztos én vagyok az igénytelen, de mosószerből veszem amelyik a kezem ügyébe kerül és jó áron van, eddig mindegyik kimosott. Öblítőt nem használok. Párszor elfelejtettem venni és anélkül mostam, rájöttem, hogy nekem nem kell. Nem igénylem, hogy a kimosott cuccaim illatosak legyenek, ha illat van rajtam az ne egy öblítőé legyen.
2023. máj. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ariel mosokapszulát használok meg coccolino öblítőt. Nálam a coccolinonak van a legtartósabb és legintenzívebb illata. Mosószerből meg a lényeg, hogy kapszula legyen. Az a legkényelmesebb. Csak beledobom a gépbe, kis helyet foglal a tárolása...
2023. máj. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Coccolino Care mosógél

Silan öblítő (2,7 - 2,8 literes)

2023. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!