Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol vásároltok normális lepedőt?

Hol vásároltok normális lepedőt?

Figyelt kérdés

Apartmnaunk van és van hogy 1-2naponta mosva vannak a lepedők.

Egy kibolyhosodik, másik kilyukad, pedig nem régen lettek vásárolva.

Jysk-ben 10-12 ezer Ft a franciaágyra való, de nem jó minőségű. Hol érdemes venni?

Olyat szeretnék ami hamar szárad, gumis, és mosás után ha kiterítem szépen megszárad nem kell órákig vasalgatni.


2023. júl. 27. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Utoljára a piacon vettem a románoktól, boltban nem láttam olyat amit kerestem, vastagabb, durvább szövésűt, én azt szeretem. De volt nekik mindenféle.
2023. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Én évek óta a Lidl-ben veszem a lepedőket, elég gyakran van akcióban. Szerintem jó minőségűek és nem mellesleg az áruk is barátságos.
2023. júl. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2 mostanában nem lesz akció?

Gondolom náluk szezonális mikor van, nem állandó

2023. júl. 28. 07:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a lidl minosege romlott. Van onnan egy 4-5 eves lepedom, meg mindig jol nez ki. Ehhez kepest 2-3 honapja vettem ketto ujat; az elso mosas utan olyan szinten bolyhosak lettek (meg csak nem is hasznaltuk oket ugye 😅), hogy en ilyet meg nem lattam.
2023. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kérdező: Sajnos nem tudom, hogy mikor lesz akció, de évente elég sokszor szokott lenni.


#4 Én még tavaly vettem (meg pár éve), akkor még nem volt baj vele. Sajnálnám, ha romlana a minőség, mert eddig nagyon meg voltam vele elégedve. A flanel ágyneműik is sokkal jobbak voltak, mint a lakberendezési áruházban kaphatók, ráadásul negyed áron.

2023. júl. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Elvileg az IKEA - ban ami van az is jó minőség. De hozzám nincs közel IKEA. Kiszállítás ha jól tudom nincs náluk?!

Felháborító számomra hogy 10-12 ezer Ft a yskben és még nem is jó. 4 dbot szerettem volna egyből 50.000Ft de ott is hagytam...

2023. júl. 29. 10:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Van szallitas az ikeabol, annyi, hogy sok ido lehet, plusz a szallitasi koltseget is erdekesen kalkulaljak, eleg draga tud lenni.

De meg kell nezni a honlapon, beteszed a kosarba a cuccokat, aztan a fizetesnel irja, hogy mennyi lesz. Illetve ha van a kozeledben atvevopont, akkor olcsobb.

2023. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Békés vármegyéhez nincs közel IKEA sehol
2023. júl. 29. 13:23
 9/11 anonim ***** válasza:

En meg Zala varmegyeben elek, itt sincs ikea. De a rendeles nem errol szol kerdezo? 🙈

Orszagosan hazhoz (is) szallitanak.

En nem azt mondtam, hogy az ikeaban kell atvenni, hanem azt, hogy van atvevopont. Ez nem ikea, jellemzoen egy raktarhelyiseg, ahova ok kiszallitanak, te meg at tudod venni a rendelt cuccokat, HA van a kozeledben.

De hazhoz is kerheted, ez utobbi dragabb.

Nezd meg az oldalt, minden le van irva.

2023. júl. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja értem, azt hittem h átvevő pont alatt az IKEA-ra gondolsz, de nincs ilyen átvevő sem sajnos felénk :(
2023. júl. 29. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!