Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Porszívózás másnak pénzért....

Zita1993 kérdése:

Porszívózás másnak pénzért. Mi az elvárt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy egy idős bácsi megkért, hhogy porszívózzak és mossak is fel neki (zsebpénzért cserébe). Másnál még sosem takarítottam. Konkrétan erre kért meg, viszont láttam, hogy a földön üres flakonok vannak. Ilyenkor azt is nekem "kell" kidobnom? Továbbá elég kupis a ház, sok a kacat. Ezeket nyugodtan tegyem odébb amikor felporszívózok?

Nem tudom mi ilyenkor a normális, mi az elvárt ebben az esetben.



jan. 30. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először kérd meg rá, hogy a flakonokat szedje fel aztán kiderül, hogy is gondolta ő. Valamint a lakást ne rendezd át neki csak tedd fel a dolgokat addig amíg porszívózol majd porszívózás után pakold vissza. Figyelj nehogy valami kicsússzon vagy a földre essen és véletlenül beporszívózd főleg, hogyha a saját porszívóddal csinálod, ez gond szokott lenni ha más porszívóz más lakásába és hasonlók…
jan. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :)
jan. 31. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!