Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen mosogatógépet célszerű...

Milyen mosogatógépet célszerű venni? MIlyenek vannak jelenleg? Van valami szempont amit vásárláskor néztek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Családos vagy-e, szoktál-e főzni?


Ha igen, 12 terítékest vegyél, abba beleteheted a fazekakat is.

Ha nem, elég egy 9-es is.

2010. nov. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha egy vagy kétszemélyes a háztartásod és nemigen főztök hétközben, elég a 9 terítékes, kisebb. Ha viszont szerettek főzni, akkor még két főre is a 12-est ajánlom, mert az mindent elnyel. Ha nagyobb a család vagy gyakran jönnek látogatók, vendégek, akkor pedig nem is kérdés, hogy a nagyot válaszd.

A típusokkal megoszlanak a vélemények nekem egy hétéves indesitem van, mindennap megy, van, amikor kétszer is (pl. vendégség előtt és után is) és még sosem volt vele semmi probléma (kopp-kopp). 12 liter vízzel mosogat el kristálytisztára minden edényt. Az elején tönkretett (értsd befoltosodott a mosástól) néhány silányabb minőségű üvegpoharat, de azóta vettünk mosogatógép"álló" poharakat és semmi gond velük.

Bevallom, hogy az ünnepi Zsolnay étkészletet sosem teszem bele, ezzel azért nem szeretnék kísérletezni :=)

2010. nov. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Min 12 személyes.Nekünk Boss van,tökéletes.
2010. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Bogi:


Szia! Attól függ hány fős a család (szerintem 4 főtől érdemes venni). Nézd meg, hogy beépíthetőt szeretnél-e, vagy hagyományosat, nézd meg a szélességét, a vízfogyasztását (nagyon eltérőek) és az energiatakarékosságát. Illetve nézz után, hogy milyen mosogatótabletta kell bele, az is lehet, hogy csak a méregdréga Calgonit-tal kompatibilis...

2010. nov. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Vedd meg az enyémet! Szinte új,12 terítékes,A osztályú, Whirlpool,beépíthető.Most egy antik fenyőlap van az elején,porcelán fogyantyúval.Az ikeában vettem 120.e.volt újonnan,fél évig használtam. A programok:Antibakteriális,ECO,gyors (30 perc)intenzív70 c-on.és előmosogatás.Papírjai megvannak,tökéletesen hibátlan állapotú.

Kérésre fotókat küldök! E-mailem: kincseskata69@freemail.hu

2010. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!