Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudok tartós mosógél...

Hogyan tudok tartós mosógél illatot elérni a lakásban? Vagy bármilyen más tartós illatot hogyan érhetek el?

Figyelt kérdés

Márka nélkül írom, mosógélt használok, isteni illata van.

Azt szeretném, hogy tartós legyen az illat, hogy mindig érezzem, de nem tudom elérni.

Biztos lehetséges, mert egy ismerősöm ugyenezzel mos és nála mindig érzik az illata.

Tőle meg nem akarom megkérdezni...


2010. dec. 29. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az ő mosógépe rosszul öblít, ezért több mosószer marad a ruhában, vagy többet mos, vagy a lakásban van mindig teregetve, ezért érzed.
2010. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tegyél a párologtatóba a gél-ből, vagy csepegtess belőle egy szivacsra, és rakd fel a szekrény tetejére. Mosd ki vele a függönyöket, és vizesen tedd vissza azokat. Ne dohányozzatok a szobában.
2010. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

csak megszoktad...nekem is igy van...imadtam az elejen a vegen meg alig ereztem ,d e masok ereztek..szal 2 hetre cserelj gelt es utanan viszsa a regihez ,ujbol erezni fogod.

a masikon meg azert erezted, mert nem pont ugyanolyan az illata mint rajtad mivel a teste kiscsit eltero illatot valt ki...

2010. dec. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De miért fontos, hogy mindig illatot érezz? Szellőztess, oszt kész.
2010. dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

szellőztetek sokat, minden nap, de mivel fűtés szezon van és nem tudom, hogy mivel tüzelnek a szomszédok, 10 perc után telemegy füstszaggal a ház!

nincs dohányzás a házban, sosem volt!!!

és hogy miért kell az illat?

csak mert kell.

nektek nem jobb állandóan jó illatot érezni?


egyébként sosem rakom el a szárítót, annyit mosok, szóval nálam is érezni lehetne az illatát!

ez a megszokás dolog igaz lehet, köszi :)

2010. dec. 30. 13:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Furcsa ez a dolog.

Sok házból/lakásból érezni öblítő és mosószer illatot, és egyáltalán nem kellemes. Tudom, hogy nagy divat a narancssárga fallal és a műkovácsoltvas dísztárgyakkal együtt, de a legtöbb helyen az ételszaggal vagy a cigiszaggal párosul, és az szerintem brutális.

Egy kellemes kalácsillat, vagy narancsillat, vagy egyszerű potpuri sokkal jobb.

Sok embertől hallottam, hogy pl. öklendezik ezektől a mosószer illatoktól.

2010. dec. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!