Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kemény vizhez mennyi ecet...

Kemény vizhez mennyi ecet kell mosásonként, hogy ugyanolyan hatásos legyen, mint a vizlágyitó?

Figyelt kérdés
Most 2 evőkanál tesco-s vizlágyitót használok, de szeretném lecserélni. 1-2 evékanállal próbáltam, de az semmit nem ér. Ti mennyit használtok?
2011. febr. 13. 21:05
1 2 3
 21/25 BlackSword ***** válasza:
0%

"Eh, mi a név? Mit rózsának hívunk,

Bárhogy nevezzük, éppoly illatos."

Ha élhetek William Shakespeare szavaival...

De ez a hazugságra is igaz... Mindegy hogyan nevezzük, mert a lényegében értelmezve attól még hazugság... Nevezhetjük füllentésnek, csúsztatásnak... Attól még nem változik...


A logikai alap az, hogy ha valaki egy számára kedves embernek is képes hazudni, úgy hogy közben a szemébe néz, akkor név és arc nélkül is megteheti...

2011. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
64%
Csak nézem itt a hozzászólásokat...BlackSwordon fetrengve röhögök közben :DDDDD
2011. febr. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Hmm érdekes. Én például nem szeretem az ecetes salátákat. Helyette mustárból, olíva olajból és vizből szoktam öntetet készíteni :)

Örülök, hogy az ecet ilyen beszélgetéseket indít, még a végén szépen összecsiszolódunk a nézeteltérések kapcsán :D

2011. febr. 15. 12:18
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Na én ecetet teszek a salátába, a mosógépbe, az ablakra, a nyuszi alomtálcáját azzal tisztítom, (pedig vizelete után maradt nyomokat rettentő nehéz leszedni), és úgy tudom fel is lehet vele mosni. Miért mert oldja a vízkövet, és ami a legfontosabb környezetbarát, nem úgy mint a mosószerek, öblítők, és a híres neves Calgon. nagyon kemény a vizünk, ezért pár havonta átöblítjük ecettel (egy üveggel),95fokon. egyébként változó, mosószódát, mosódiót használunk, az mellé tesszük, plussz illóolaj.

Szép kis bűnlajstroma van a gyártó cégnek is:

[link]

2011. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen egy jó mosóport kell venni pl.: persil,ariel,és nem semmiféle vizlágyitó mert ezekbe a mosóporokban ez benne van. Nem hiába ennyire drágák.
2011. jún. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!