Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi fontosabb számodra a...

Mi fontosabb számodra a tisztaság vagy a rend?

Figyelt kérdés

Hallottam olyat, hogy valaki képes felemelgetni a kacatokat és letörölni a port alóluk, míg más utálja, ha valami nem a helyén van, de nem érdekli, ha por van...

Észrevetted már te is ezt a két típust?

Te melyikbe tartozol?

Mennyit és hogyan rakodsz és takarítasz?


2011. márc. 9. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Én sem a koszt, sem a rendetlenséget nem szeretem. Ezért minden nap takarítok egy kicsit. Sem por, sem rendetlenség nincs nálunk. Ki nem állhatom!
2011. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam mindig rend van, de port törölni csak nagy ritkán szoktam, gyakorlatilag amikor már látszik az egyenletes porréteg. :D

Szóval a rendet szeretem jobban.

2011. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fontos mindkettő. De ha választani kéne inkább a tisztaság. Jobban elviselem, hogy van pár holmi a földön, minthogy porcicás a sarok, vagy vízköves a csap. :) Minden héten takarítok: porszívózás, portörlés, felmosás, mosás. A konyhát konkrétan minden nap kitakarítom, mert használva van a tűzhely, a pult, a mosogató. Fürdőszoba dettó. És a konyhába kb. minden nap porszívózva is van, mert morzsák stb. Tehát ebben a két helyiségben a heti takarítás alkalmával megcsinálom ugyanazt amit minden nap amúgy is. Ha meg éppen valahol észreveszek valami foltot azt letörlöm.
2011. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tisztaság. Az oké, hogy rendetlenség van a szobámban, de itt koszt nem találsz.
2011. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Szerintem a redn azért is jobb, mert egyszer rendet raksz és utána már csak vissza kell tenni a helyére a dolgokat és úgy marad. :D Viszont a takarítást mindig elölről kell kezdeni..
2011. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Picibaba és "rendetlen" férj mellet sokszor választanom kell a kettő közül,inkább takarítok,ha csak az egyikre van időm.
2011. márc. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sokat takarítok, porszívózni pl. kifejezetten szeretek. Ezt hetente egyszer meg is csinálom. Mi a párommal beosztjuk a házimunkát. Ő mosogat, és főz. Én port törlök, porszívózok, felmosok, ablakot-tükröt mosok, és én csinálom a macskaalmot. Szeretem a rendet, mindennek megvan a helye itthon. De a tisztaságot még jobban szeretem. Ha választanom kéne inkább a tisztaságot választom. A rendet tudnám nélkülözni.
2011. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Inkább legyen rend.

Elsősorban mert nem tudom elképzelni, hogy valaki otthon tisztaságot tart, de rendet nem. Anno a gimis kollégiumban naponta jött a takarítónő, ott megvalósult a tisztaság van, de rend nincs dolog, de mondjuk ő nem piszkálhatta a holminkat, meg amúgy se tudta, minek hol a helye. De olyan családot, ahol ez dívik, még nem láttam.

Másodsorban meg mert a kupitól egyszerűen ideges leszek. Nem tudatosul bennem, hogy a kupival van bajom, csak egyszerűen mindenen felcsattanok, ami nem túl jó :)

2011. márc. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

tisztaság és minimális rendetlenség.

utálom a porcicákat, a koszt, de ha nem áll minden az élén attól még nem vagyok plafonon.


pont annyira van kupi, h takarítani tudjak. persze hetente 1x azért rendet rakok, de ez a tedd vissza a helyére dolog nálam nem kivitelezhető :D

2011. márc. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Tisztaságmániás vagyok, de kissé rendetlen sajnos. Nincs nagy kupi, nem gáz ha valaki idejön váratlanul, de ha előre szólnak kb. 5 perc alatt minden a helyén van. Ilyenkor mindig meglepődök, hogy jé csak ennyi volt, már rég megcsinálhattam volna. Imádok törölgetni, tisztítani fényesíteni, de pakolni nem.
2011. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!