Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Úgy érzem tisztaság mániás...

Úgy érzem tisztaság mániás vagyok! Normális ez? Ti hogy takarítotok?

Figyelt kérdés
Már úgy érzem kényszeres takarító vagyok. Itthon a vagyok a 3 éves kisfiammal és jobban ráérek. De ha már látok port a parkáttan már megyek összeporszívozni. Tegnap mostam fel az egész házat de most ahogy besüt a nap a konyhánkba látom a járólapon a szöszöket és már idegesít állandóan azt néze mi az ami piszkos!! Van még így valaki?
2011. jan. 15. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:

hát te nagyon ráérsz :D

én is szeretem a tisztaságot, de ha egyszerűen nincs idő rá, nem fogok csapot-papot otthagyni miatta..

2011. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A por tényleg iszonyatosan zavaró, főleg most, hogy fűtés van. Ilyenkor szerintem több a porcica. Tudom milyen, amikor besüt a nap, és tényleg minden láthatóvá válik. De attól még nem koszos a lakás. Főleg ha tudod, hogy előtte takarítottál ki. Ez van. El kell fogadni. A fekete műszaki cikkek folyton porosak. Idegesít, de tudom, hogy fél órája töröltem le őket, így nincs mit tenni.
2011. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ugyan ez vagyok ha valami nem úgy van ahogy kell lennie botrányt csapok_!!!!
2011. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ti tényleg ráértek!

Én is itthon vagyok gyesen, a kicsi 2 éves, de nekem még takarítani sincs időm! Nemhogy állandóan a lakást nézegetni!

Többnyire ha már nagyon elmaradt minden hívom a takarítónőt!

Amúgy 4 gyerek mellett állandóan más dolgom van. Nembeszélve róla, hogy én viszem a családi vállalkozás nagy részét is!

2011. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán normális. Mostanában olvastam, hogy a kényszeres takarítás egy pótcselekvés. Üres az életed, hiányzik a munka, elromlott a kapcsolatod a pároddal, unod a babázást, akármi. Szóval keresd inkább meg, mi a baj.
2011. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy kis idot a takaritasbol szentelj a gyerekre is. Vidd el setalni, jatszatok beszelgessetek, fozzetek-sussetek egyutt. En is allandoan takaritok, de azert meg lenni az egyensulynak is.
2011. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!