Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosógépnek akkor most az...

Mosógépnek akkor most az ékszíjjal van a gond, vagy a motorral?

Figyelt kérdés
Hali! Van egy kis gond! Az a baj, hogy a mósógépünk igen fura hangokat ad ki! A mosás elején, még rendes hangja van, de egy olyan jó 20-30 perc után a hangja elkezd vékonyulni, és félek, hogy le fog állni! Hátul a motor hátlapja pedig meleg! Éppen szeretnénk majd kimosni ecettel, és félek attól, hogyha rányomom a 90 fokot akor felmondja a szolgálatot! Vagy mossám át nem féljek, hogy feladja, mert csak vízköves! (nem használunk Calgon-t, és még egyszer sem volt kimosatva ecettel! A gép kb7-8 éves FAGOR!)
2011. ápr. 22. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy a csapágy akarja megadni magát. De pár évvel ezelőtt a Fagorunkban a vízszivattyú adta meg magát: annak hangja nem igazán volt, viszont nagyon felforrósodott.

Ha nem értesz hozzá, akkor jobb ha hívsz mondjuk szerelőt.

2011. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az anyám szerint, nincs annak semmi baja! A szivattyúval sincs gond(eddigÖ csak ez idegesít engem! Egyszer már olyan is volt, hogy égett szagot kezdett el árasztani magából, és egy 5 perc után leállít! Hívtunk egy szerelőt, és állítólag a mosógép túl nagy feszültséget vett fel, és a paneljában az egyik kapcsoló elromlott, és azt kellett kicserélni!
2011. ápr. 22. 09:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor engedjem rá a 90 fokot? nem lesz tőle baja?
2011. ápr. 22. 09:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell mindent felkiáltásként írni? Na mindegy...


A 90 foktól és az ecettől biztosan nem fog tönkremenni. Szerintem lassan új gép után nézhettek. Hívj szerelőt, majd ő megnézni, hogy mi a baj vele.

2011. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
telljesen mind 1 nyugodtan nyomd rá 1-2 honap mulva úgyis uj mosógép lessza a vége a javítást nem ajánlom örülj hogy 7 évet kibírt nézzetek majd lassan egy másikat nekem a 100 ezres mosógépem szart be 3 év után és 30 lett volna a javítás ugy hogy ti még jól is jártatok
2011. ápr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!