Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eddig koplaltam, ha most...

Eddig koplaltam, ha most elkezdek holnaptól enni mondjuk 1000kcalt akkor hizni fogok?

Figyelt kérdés
:/ 14/L
2011. okt. 10. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig koplaltál?
2011. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nyár eleje-vagy közepe óta...már nem emlékszem. :SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
2011. okt. 10. 20:55
 3/8 anonim ***** válasza:
És az mit takar, h koplaltál? Mennyit ettél egy nap? Fogytál? Ha igen, mennyit?
2011. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hááát ezer kcal felett nem is eszek...jó vlt egykét nap amikor ettem de nagyon ritkán. Igen 65kg voltam aztán lefogytam 60ra (az még nem koplalással hanem nemtudom hogy) utána stagnáltam, és elkezdtem nyáron nagyon sokat sportolni de mellette ezer felett nem is ettem, és most 49.7 kg vagyok.
2011. okt. 10. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Mások nem vettél észre a változást? Amúgy a kérdésedből kicsit kitűnik, hogy lehet anorexiára hajtasz...Igaz? Amúgy igen, hízni fogsz, mert a szervezeted már átállt a tartalékolós korszakra.
2011. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
dehogynem észre vették, azért tizenvalahány kiló nagyon látszik. Éss amugy de....nagyon durva dolgokat csináltam, meeg egyszer már annyira gyenge voltam h nem birtam lemenni futni...stb.. De nem lehet hogy csak a glikogén raktárak töltődnek fel? mert elv. attól is többet mutathat a mérleg.
2011. okt. 10. 21:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Számold ki az alapanyagcserédet, és kezdj el 100 kcal-onként többet enni hétről hétre, míg el nem éred az alapanyagcseréd. Az alapanyagcseréd szintjén kicsit többet időzz mint egy hét, és a szükséges kcal-t próbáld meg egészséges dolgokból bevinni. Sok fehérje, sok-sok lassú szénhidrát. Ha azon a szinten beáll a súlyod, akkor elkezdhetsz még egy picit növelni. A cél, hogy érd el a súlytartáshoz szükséges kcal mennyiséget, és azt tarsd.
2011. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert a tested több zsírt fog elraktározni, hogy legyen a későbbi koplalós korszakra? Futni? Futottál, és tornáztál úgy, hogy közben nem étkeztél egészségesen? Tényleg anorexiás akarsz lenni?
2011. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!