Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen időközönként ajánlott...

Milyen időközönként ajánlott az ágyneműhuzat cseréje?

Figyelt kérdés
2008. febr. 28. 13:09
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Sztem igény kérdése. Ki mit szeret. Mennyire zsírosodik a haj, stb.

Én 2 hetente szoktam. Ha viszont előbb szükséges- akkor kicserélem.

2008. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%

Szia,

Hálószobánk van, ahová csak aludni járunk.Az ágyat soha nem vetem be, csak megigazítom, és reggeltől estig rá van nyitva az ablak az ágyra.Az ágynemű cseréje nálunk kb havonta történik de lehet, hogy az is előfordul, hogy ezt is meghaladja.Hozzáteszem nem szatén ágynemű van, hanem krepp, talán eddig ez jött be a legjobban.Amire én is rá akarom magam szoktatni, az az ágynemű napoztatás, de marha lusta avgyok hozzá.Majd ha jön a nyár, akkor talán összekapom magam :oD

2008. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
én 4 naponta cserélem.És nem kamuzok!Nem mondom hogy nálam makulátlan tisztaságvan,de nekem ez az egyik legnagyobbigényem hogy érezzem a friss és tiszta ilatot,és az az érdekes hogy mindig a 4. naponcserélem. és nem irom vagy ilyesmi igy jön rám!
2009. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!