Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Most költöztünk be egy elég...

Most költöztünk be egy elég elhanyagolt panel féleségbe. Új wc ülőke, hypózás, wc illatosító, . Stb mégis olyan büdös van a wc-be! Miért?

Figyelt kérdés
Anniyra árad valahonnan a szag hogy már utálok bemenni! Ja és festve id lett a fal! Honnan jöhet ez az undorító szag? :-S
2011. aug. 6. 19:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
jajj bocsii én a szellőzőt ragasztottam be fujj undorito meg kell csinálniuk kérdezősködj utána
2011. aug. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Érdekes,hogy önkormányzati lakás és ilyen ramaty állapotban van.

Nekem egy ismerősöm most költözött ki egy ilyen bérelt lakásból és teljesen felujitatták vele.

Menj be szerintem az illetékes önkormányzathoz és szólj,hogy mi a gond,elvileg az ő dolguk,hogy rendben legyen a lakás.

2011. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát igen az ő dolguk lenne!Itt még ki sem festettek!Nekünk kellett!Ne is beszéljünk arról mi volt itt!A wc tiszta vizelet mindenhol,fehér ajtók helyett sárga a kosztól stb!Az ablakok korom feketék,van 20konektor abból kb csak 5jó/biztonságos,az automatát lecsapja ha porszívózok,ja és még szikrázik is néha az automata!Pusztulat ez a lakás!És nem biztonságos!...
2011. aug. 8. 12:49
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha új beköltöző vagy, akkor úgy tudom fizetniük kell a felújítási számláidat. Persze, mindenből csak az alapot. Menj be a kirendeltségre, és érdeklődd meg!
2011. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Holnap megyünk be panaszkodni!Hát kíváncsi leszek mi lesz a válasz!Szerintem nem sok jóra számíthatunk!Ha már arra nem voltak képesek hogy kifessék mielött be költözünk!A lakás úgy volt ahogy az elöttünk levők hagyták!:-S Azok semmit nem takarítottak!Ilyet én még nem láttam!:-S
2011. aug. 8. 19:54
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez a lakás most lett számotokra kiutalva?
2011. aug. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Kb 2 hete!...
2011. aug. 10. 12:40
 18/18 alvómaci válasza:
Addig álljon fél lábon az ember, amíg az önkormányzat megcsinál valamit... Nálunk az volt a válasz, hogy mi lakunk benne, ha zavar a repedt cső csináljuk meg. Valóban érdemes leszigetelni a hátsó falat teljesen, mert az összes cső ereszthet már ilyen idős korában az aknában. Plusz a többiektől jövő szagok... De be lehet kötni egy szagelszívót saját részről kifelé fúvással is.
2012. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!