Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen sűrűn mostok fel a...

Milyen sűrűn mostok fel a lakásban? Ablakot milyen gyakran tisztítotok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 11:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Felmosás minden nap, kivéve a gyerekszobába, ott 2-3 naponta.

Ablakpucolás pedig az utca frontot minden héten egyszer, de ez kb fél-fél óra ablakonként, az udvari ablakokat csak havonta. A függönyöket is havonta 1x mosom.

2011. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

felmosás heti 1, vagy ha nincs időm, akkor kéthetente.

ablakpucolás? háááttt :) évente 1x elég vele bajlódni, egy idő után úgyis beáll egy állandó kosz-szintre :)

2011. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ha majd visszamész dolgozni a gyes után te sem leszel ilyen pedáns :)
2011. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Heti kétszer mosok fel! El nem tudom képzelni,hogy hogy nézne ki a padló,ha havonta egyszer mosnék fel. Engem is zavar,ha érzem,hogy jön fel a kosz a lábujjam között!

Ablakot évente kb. kétszer-háromszor pucolok! Mondjuk nálunk nem kevés ablak van a házon. Barátnőm mindig azzal jön,hogy ő kéthavonta megpucolja. Igen kb. feleannyi és feleakkora ablakai vannak a kis lakásában,mint nekünk!

2011. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 ava87 ***** válasza:
Felmosni úgy hetente kétszer. Ablakot akkor, ha fegyverrel kényszerítenek rá :) Ez az egy (mármint a házimunkák közül) meghaladja a képességeimet, ha én ablakot mosok, az rondább lesz, mint mielőtt hozzákezdtem.
2011. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 ava87 ***** válasza:
Ja, az igaz, hogy csak kétszer mosok fel egy héten, viszont söpörni naponta szoktam, porszívózni meg hetente. Műanyag padló van mindenhol, háziállat nincs (csak a hajam hullik kegyetlenül), szóval elég a söprés is.
2011. aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

-Heti 2~3 alkakom.

-Évi 3~4 x.

2011. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Mivel én is itthon vagyok gyerekkel napi minimum egyszeri felmosás, de van, hogy többször, mert evés után vagy homokozás után is fel kell mosni. Ablakok pucolás változó van, hogy hetente többször, de van hogy 2-3 hetente. Attól függ mennyire kicsi kézlenyomatos:-). Ha már nem leszünk itthon egész nap, akkor nem kell majd ennyit takarítani.
2011. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Konyhát, fürdőszobát minden nap felmosom a többi helyiséget hetente. Ablakot akkor pucolok, ha koszt látok rajta. Szeretem, ha szép tiszták. : )
2011. aug. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

felmosás jó esetben kétnaponta, rossz esetben heti 2*. (a gyerekek koszolnak)


Ablakpucolás tavasszal és karácsonyra történik.

2011. szept. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!