Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Jesszus isten segítség mi...

Jesszus isten segítség mi történhetett?

Figyelt kérdés
anyukámék tegnap elutaztak anyuval és nem akarom őket zavarni most tesommal ketten vagyunk itthon igaz ő most 2 napot a barátnőivel lessz én mostam apu mielőtt elmentek valamit baszkodott vele de nem tudom mit én ahogy szoktam beleteszem a ruhát a mosóport az öblítőt elindítom ilyenkor lezárja magát és elkezd forgatni majt feltölti magát én benyomtam és bementem a szobámba és lefeküdtem aludni a kezem lenn volt a földön és arra keltem hogy tele van hideg vízzel a szobám és gyorsan szaladtam és valamiért kiömlött a mosógép nem tudom miért de még sprickolta magába a vizet töltötte magát lentről fojott a víz gyorsan kihuztam és mertem a szomszéd meg feljött este és leköpött meg megpofoott és rám akarta örni az ajtót én meg nekivágtam új ajtónk van és oda tette a lábát és megfeszült és aztmondtam akkor jöjjön be én meg izomból bevágtam az ajtót mikor be akart jönni na ez nem is lényeg csak valakinek elkellett panaszolnom mi történhetett a gépeel??? mosnom kéne amijen gyorsan csak tudtam mertem a vizet de nem is fojott le hozzá sok mert mondta a szomszédja hogy kb egy 4 cm es sárga rész van nála a plafonon semmi több mindez ma történt
2011. szept. 1. 16:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
húzzál a jó édes anyukádba te r*kos cs*cska g*ci tee elém kerülnél nem élnéd meg a holnapot te kis nyomorék Barom fa*zfej iq zseni!!! neked meg a figyelmedbe ajánlom a wc pucolást!!! te utolsó senkiházi CSÍRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. szept. 2. 18:36
 12/12 anonim válasza:
szerintem meg tökre leszarom mit gonolsz mert te ha szembe lennél velem az lenne az utolsó napod ha eléggé felidegelsz, csak nem tudom, hogy egy 40kg-os csontváz mit tudna tenni. :S
2011. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!