Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aki tud kérem segítsen az...

Aki tud kérem segítsen az őrület határán vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A ház tele van hangyákkal, egyszerűen nem bírom ki irtani őket, tegnap este vettem fél kiló szaloncukrot mert megkívántam, persze nem ettem meg mindet a többit fel raktam az asztalra és reggelre az egészet ellepték a hangyák, akárhova megyek,mindenhol ott vannak,szobába, fürdőbe, előtérbe, konyhába, nappaliba, mindenhol, de nem csak egy kettő hanem iszonyat mennyiségű hangya rohangál. Leültem a székbe és azt veszem észre hogy vándorolnak fel a lábamon.

A gyereket is folyamatosan nézem, mert már rajta is mászkáltak.


én ezt nem bírom tovább, meg fogok őrülni, fél óránként porszívózom őket össze. Mindenféle hangya irtót kipróbáltam de ezek csak szaporodnak


2011. nov. 30. 09:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nálam eddig csak egy vált be. Olyan hangya méreg, ami nem azonnal öl. A hangya beviszi a fészekbe, a kaját szétosztja, és lőn siker.

Pici fehér kupola alakú izé.

Amúgy az irtáson, és a folyamat takarításon kívül nem tehetsz semmit.

2011. nov. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
van ilyen kis kapszula is kitéve de kikerülik
2011. nov. 30. 09:22
 3/19 anonim ***** válasza:
Sütőpor megvolt már?
2011. nov. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
ha jól tudom van olyan készülék melyet be kell dugni a konektorba és elriasztja a csótányokat, hangyákat...érdeklődj utánna
2011. nov. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

volt sütőpor élesztő hangya irtó vegyszerek, folyamatos takarítás, de mégis olyan sok van


a legjobban a karácsonytól félek, hogy majd meglepik a fát a szaloncukor miatt

2011. nov. 30. 09:32
 6/19 anonim ***** válasza:
Nálunk a protect hangyairtó spray vált be. Nálunk is volt ilyen "invázió",még az evőeszközös fiókban is megjelentek,szó szerint ki kellett öntenem belőle annyi volt,akkor már én is az őrület határán voltam,hiába sikáltam le mindent... Volt ez a hangyairtó csapda is,sütőpor,ilyen por,olyan por,végül a protect-et vettem,azóta minden oké.
2011. nov. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
09.30 vagyok. ird be a keresőbe elektromos hangyariasztót ott megtalálod a megoldást... sok sikert!
2011. nov. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
2011. nov. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Antimod ***** válasza:
Mi egy lapos, kék dobozt vettünk, szintén ilyen becipelős dolgot. Citromszaga volt, és minden hangya, amihez hozzáértünk, citromszagú lett. Mondtam, hogy vegyünk eperszagút is, mert ez már unalmas, de egy hónappal később írmagja sem maradt a hangyáknak. Azóta sem tértek vissza.
2011. nov. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

akkor veszek ilyen spray_t

a hangya irtós link nem jó mert csak Pest megyébe jönnek ki

2011. nov. 30. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!