Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aki tud kérem segítsen az...

Aki tud kérem segítsen az őrület határán vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A ház tele van hangyákkal, egyszerűen nem bírom ki irtani őket, tegnap este vettem fél kiló szaloncukrot mert megkívántam, persze nem ettem meg mindet a többit fel raktam az asztalra és reggelre az egészet ellepték a hangyák, akárhova megyek,mindenhol ott vannak,szobába, fürdőbe, előtérbe, konyhába, nappaliba, mindenhol, de nem csak egy kettő hanem iszonyat mennyiségű hangya rohangál. Leültem a székbe és azt veszem észre hogy vándorolnak fel a lábamon.

A gyereket is folyamatosan nézem, mert már rajta is mászkáltak.


én ezt nem bírom tovább, meg fogok őrülni, fél óránként porszívózom őket össze. Mindenféle hangya irtót kipróbáltam de ezek csak szaporodnak


2011. nov. 30. 09:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
2011. nov. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

nekünk bolhánk volt ;D, kb 7 ezer volt az írtás számla nélkül...

12 számlával

2011. nov. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

na most egy kis lapocskára tettem nekik ki élesztőt összekeverve porcukorral és nem telt el két perc már dugig volt a papír hangyával, remélem megdagad a belük és megdöglenek


igaz próbáltam már régebben az élesztőt akkor nagyon nem vált be de hátha majd most



az irtást én is néztem, 13 ezerbe kerülne, nem is lenne gond a pénz csak hát a párom tart tőle

2011. nov. 30. 11:39
 14/19 anonim ***** válasza:
Nincs bélrendszer nekik de ez csak egy hasonlat tudom, sztem szépen ki fognak hízni így és a cukrot szeretik.
2011. nov. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
lefújtam őket és a kis ki-be járatukat is, de ettől a szagtól nagyon megfájdult a fejem, szerencsére a gyereket elvitte párom anyukája
2011. nov. 30. 13:46
 16/19 Antimod ***** válasza:

Állatbarátnak tartom magam, de nem szeretnék egy hangyabolyban élni.


Én - mint az előbb is írtam, - a citromszagú irtóban bízom már. Korábban kaptam tippeket: a szódabikarbóna elriasztja őket. Be is tömködtem a réseket, ahonnan elő szoktak jönni. Járatokat fúrtak benne, és olyan fehéren mászkáltak, mint a friss hóban hempergő gyerekek.

Az irtónak volt ugyan egy irtó hosszú átfutási ideje (kb. 1 hónap, addig kénytelenek voltunk eltűrni a masírozó hangyaseregeket, illetve ha lecsaptunk egyet-egyet, akkor mehettünk lemosni a kezünkről a citromszagot), de a türelem meghozta az eredményt, nincs már hangya a lakásban. Fél éve egyet sem láttunk!

2011. nov. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nekünk a sütőpor vált be ! A járataihoz szortam egy zacskóval és 2-3 nap után teljesen megszűntek. Azóta sem láttam már egyet sem kb 2 éve. De cukrot semmi képpen ne adj neki mert azzal éppen odavonzod őket. Az élesztőset nem ismerem.
2011. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én azt a fajta port szoktam használni, amit hintőpor-szerű műanyagban árulnak, talán valamilyen Protect valami a neve.

Meg kell figyelned hol vándorolnak a gyalázatosok és oda kiszórni, pl. keresztben az útvonlukra.

Nem a legesztétikusabbak a fehér csíkok, meg gyerkőcöt nem szabad a méreghez engedni, de hatásos.

2011. dec. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ilyen kiszórni nem tudok, mert mindenfele járkálnak, több helyről feltörtek az átkozottak pl. az előtérben a fugát kirágták és onnan mászkálnak ki
2011. dec. 1. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!