Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen időközönként csináltok...

Milyen időközönként csináltok nagytakaritást és mikewt csináltok akkor meg?

Figyelt kérdés
egynap alatt mindent?
2009. jún. 15. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon nagy takarítást évente 4* csinálok (tél, tavasz, nyár, ősz). Ilyenkor szó szerint mindent kitakarítok! letörölgetek, mindent lemosok, lepókhálózok, portalanítok, szőnyeget pucolok, ablakot mosok, függönyt mosok, a falról a különböző nyomokat eltűntetem - mosható a falfestés, ruhákat kimosom, húúú de még sorolhatnám. :) Egy helység egy nap! Tehát kb. egy hét alatt szoktam végezni, de akkor reggeltől estig csinálom.

2009. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen na ezért kérdeztem ,mert nekem is 4é-5 nap kell mire minden ragyog+ még a kinti munka kapálás ilyesmik
2009. jún. 15. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem vagy egyedül. :) Az utolsó napon már alig szoktam élni, de milyen jó, amikor friss az egész lakás, nem?

Jaaa az udvart nem számoltam. :) Az is plussz egy-két nap.

1. válaszoló

2009. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:) hát igen . tényleg meghálálja a sok munkát a tiszta lakás:)
2009. jún. 15. 18:21
 5/5 anonim válasza:
Akkor az összes szabid elmegy a takarításra?
2009. aug. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!