Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tomi kristály mosóport vagy...

Tomi kristály mosóport vagy tescósat? Melyiket ajánljátok melyik miért jobb?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Tomi Kristályt használok és anyukám is nagyon régen. Én tökéletesen meg vagyok vele elégedve, az illatát is jól tartja, az új mandulatejes meg isteni.

Tescos-sal sosem mostam, és a kényes dolgaimat nem is merném. Mint látod nem a legdrágább mosóporral mosok, de a legolcsóbban sem bíznék. Nagyon sokan dicsérik a Lidl-ben kapható Lel-t is, ami szintén nem drága. Szomszédom istenítette, hogy kicsi gyerek ruhájából minden foltot kiszed, pedig ő aztán össze keni magát mindennel, meg egy régi olajfoltot is kiszedett egy világos nadrágból. Ha már Tesco-s vagy Lel, akkor inkább a Lel-t próbálnám ki.

2009. jún. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a Lel-t használom, és tényleg meg vagyok vele elégedve. Eleinte kicsit furcsállottam, hogy azért elég olcsó (manapság már nem mer az olcsó dolgokban bízni az ember), de nekem nagyon bevált, azóta is azt veszem. Nekem az alapillata is tetszik, de úgyis használok öblítőt, azt érzem mosás után.
2009. jún. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi Tomi kristályt használunk, de én elégedetlen vagyok vele olyan értelemben, hogy mosás után a ruha között maradnak a szemcséi. Nagyon sok. Vagy minden mosóporral ez van? A többi mosóport nem nagyon ismerem, mert már évek óta ezt vesszük megszokásból. Úgy emlékszem viszont, hogy egyszer vettünk Tescosat is, de az nem volt jó egyáltalán.
2009. jún. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szemcsés marad a mosópor, és mosás után meglátszik a ruhákon, akkor lehet, hogy egy kicsit sok port teszel bele, az adott hőfokon nem tud mind feloldódni. Próbáld ki, hogy ha alacsonyabb hőfokon mosol, kevesebb port teszel bele, ami fel tud oldódni. Nekem ez bevált. (a második válaszoló vagyok)
2009. jún. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!