Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Baj ha zavar a rendetlenség?

Baj ha zavar a rendetlenség?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és azt vettem észre magamon hogy sok haveromnál aki rendetlen elkezdem összepakolni a cuccaikat és itthon is egyből elpakolok mindent ha meglátok valamit aminek nem ott kéne lennie . Normális ez ?

2012. máj. 9. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy otthon rendet tartasz, az normális. Hogy a haverjaidnál pakolsz, az nem.
2012. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, gyere át hozzánk, itt is lenne mit pakolni.


Azért kéretlenül a havernál nem kéne ezt csinálni... Tanulj meg leereszteni kicsit és nem ezzel foglalkozni, különben mániákus leszel...

2012. máj. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Az, hogy a havernál is elkezdel rendet rakni, a havert biztosan nem zavarja. Esetleg az ő anyuját bántod meg vele akaratlanul is, mivel valószínű tisztában van a rumlival, csak éppen ideje nincs rá minden nap. Ez a ténykedésed esetleg bántó, vagy sértő lehet ránézve.
2012. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyen szinten igen. Elvileg van is valami neve ennek, pont mostanában mondta anyukám, hogy én is ilyen voltam kicsinek, elmentünk pl. bevásárolni, és szépen egymásba toltam a szanaszét lévő kocsikat :D

Ha jól emlékszem, valami önértékelési problémával áll összefüggésben.

2012. máj. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, bajnak nem baj csak próbáld magad visszafogni. Én mindig simán megjegyzem másoknál ha marhanagy retek van, és szólok hogy igazán összepakolhatna, meg anno excsajomnál képes voltam rendet rakatni :D A sparban is összedobálom néha az otthagyott kosarakat, bár azt nem a rend miatt, csak hogyha az emberek látják hogy mind össze van rakva, akkor az irányba érvényesül a birka effektus és mindenki össze fogja rakni utána.

Sztem próbáld meg másoknál visszafogni ezt a dolgot, nem teljesen normális, de különösebben nem is vészes hajlam :)

2012. máj. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Haveroknál csak nem kellene pakolni:)
2012. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!