Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lehetne beosztani a...

Hogyan lehetne beosztani a takarítast? Többi lent.

Figyelt kérdés
3an lakunk es mindig en mosogatok,takarítok, apu sokat dolgozik, mamam eddig elmosogattot felmosott legalabb, de, 2honapja mar ezt sem segít semmit. dolgozom heti 2napot vagyok itthon 11,12órakat dolgozom, 3-4napig ottwan a mosogatnivaló, ő egesz nap itthon van, amikor itthon vagyok 1napot takaritassal toltok vagy masfel napot. es mikor megemlitem neki hogy elmosogathatna legalabb,még ő van megsertödve, -- és még engem néz hülyének hogy leülök 4óra takaritas utan, mert nembírom (gerincbeteg vagyok) hogy ő 2óra alatt megcsinalná még kritizal is.. -.-
2012. máj. 15. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
El foglak keseríteni: nem akar rajtad kívül más takarítani. Lusták, vagy fáradtak, vagy csak nem tartják fontosnak. Ezen táblázat sem segít. Kipróbálhatnád, hogy rájuk hagyod a dolgokat pár hétig.
2012. máj. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
És ugyan kit érdekel, ha megsértődik??? Ha nálad egy kis hisztivel el lehet érni, hogy te dolgozol helyettük, akkor el fogják érni! Ez sajnos ilyen... az emberek szeretnek a könnyebb ellenállás felé menni. Alapvető manipulációs technikákkal dolgoznak. Ha ezt fölismered, és határozottan az orruk alá dörgölöd, nincs esélyük. El nem tudom képzelni, hogy mit mond a megsértődésnél, de a válasz lehetne olyasmi, hogy "légy szíves akkor is megcsinálni a rád eső részt". Ha pedig szerinte nem az esik rá, ami szerinted, akkor nyugodtan hagyd, hogy ő ossza föl a házimunkát, 3 egyenlő részre, és te válassz egy neked szimpatikus részt ezek közül.
2012. máj. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. igazad van, nem a hiszti zavar engem, mert tudom hogy igazam van.. - a szobajat mindenki maga takarítja, egy héten egyszer megcsinalok mindent, a mosogatnivaló ha majd összegyülik majd csak elmossa.
2012. máj. 16. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!