Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik ágynemű típust érdemes...

Melyik ágynemű típust érdemes venni?

Figyelt kérdés

Külön paplant, párnát, hozzá huzatot vagy azt ami egyben van (nem kell huzat). Nekem a boltban azt mondták, ilyet érdemes, mert olcsóbban jövök ki. De ha kimosom nem áll össze benne a töltet? Tudtok vmi olyan helyet, ahol jó áron lehet kapni babaholmikat? Elég sok minden hiányzik a babakelengye listánkról. Budapest, Székesfehérvár, Győr, ezek a városok megközelíthetőek nekünk.

Köszi a válaszokat


2012. aug. 17. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Párnát felesleges, meg 1 éves korig nem szabad párnát rakni alá.

Mi nem vettünk ágynemű szettet. Vettem külön két babaplédet, külön rácsvédőt és ami még nagyon praktikus a matracvédő.

8 hónapos és eddig elég is volt ennyi!

2012. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az enyém lassan 3 éves, de még mindig nem használ párnát a feje alá. Én külön vettem. A szettes drágább, persze hogy arra akar rábeszélni, és nem mellesleg csak pénzkidobás.
2012. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem vettem ágyneműt. Van 2 vastag és 1 vékony babaplédem + hálózsák. Feje alá nem kell párna, elég egy textilpelus. Rácsvédőt fogok még venni, hogy ne zavarják a fények + jobban is néz ki a kiságy vmi dizájnos darabtól.

38 hkm

2012. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én varrtam annak idején, illetve takarókat vettünk. Ha olyat vennél, ami egyben van, arra figyelj, hogy több helyen le legyen varrva (a varrás átmenjen a bélésen és a huzaton), akkor fog tartani, különben tényleg összecsavarodik a töltet. Én kispárnával jártam így, szép sünimintás, csak már csomókban van benne a bélés a mosás miatt :/ Ha van valaki a családban, aki kicsit is tud varrni, nagyon könnyen elkészíthetitek, ötleteket pedig bármelyik bababoltból tudtok szerezni.
2012. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne vegyél, mert teljesen fölösleges pénzkidobás. Én vettem annak idején (2,5 éve) a lányomnak olyat ami egyben van, de nem használtuk csak múlt télen először, tehát több mint másfél évesen. Picinek úgyis csak pelust raksz a feje alá, takarónak pedig csak egy kis pléd, vagy hálózsák. Azt a vastag paplant rá sem mertem volna tenni a gyerekre, mert ha magára húzza véletlenül ki sem tud jönni alóla. Óriási az egy pár hónapos babának.
2012. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 3részes (paplan, párna fejvédő) ágynemű garnitúrát vettem vaterán. Ez már eleve töltött, és azt írták hogy több helyen oda van varrva a huzathoz így nem fordul el benne. Amúgy a párna nagyon lapos, mivel látom mindenki írja hogy az nem kell a babának. Hát itt is csak dísznek van kb hogy mégis ágy kinézete legyen a dolognak :-) jah és budapesti átvétellel vagy szállítással megoldható a dolog :-)
2012. aug. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tényleg felesleges. Mi is kaptunk ágynemű szettet, de nem használjuk. Párnát még jó darabig úgysem használat, és a töltetes takaró sem praktikus szerintem. Sokkal jobb egy kispléd, vagy inkább hálózsák. A feje alá meg textilpelust érdemes tenni, nálunk van, hogy azt naponta többször is cserélni kell a bukás vagy a nyáladzás miatt.
2012. aug. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mivel téli baba lesz, akkor hálózsák. De ti milyen méretet vettetek? Milyet vegyek 56 vagy 62? Gondolom min. 2 db? Mi családi házban lakunk, éjszaka nem megy a fűtés. Gondolom, akkor nekünk kell akkor még pluszba takaró?
2012. aug. 19. 13:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem 62-eset vegyél, hálózsáknál nem baj, ha kicsit nagy rá, és így tovább jó lesz. Ha hideg van éjszaka akkor mégiscsak vastag, bélelt hálózsákot vegyél és akkor nem kell takaró. Viszont azt le kell venni etetéskor.
2012. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!