Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Válaszoltok őszintén? Milyen...

Válaszoltok őszintén? Milyen sürün cserélitek az agynemüt a családban és hány db van belöle? Mi évente 2 x cseréljük és 1 van

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 22:49
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
51%
Én nem felvágásból,hogy "hú de tiszta vagyok",de kéthetente lecserélem,pedig minden este-reggel zuhanyzunk és kétnaponta friss hálócuccot veszünk fel.Ráadásul minden reggel kb.egy óra szellőztetés szétbontott ággyal.Nyáron egész nap nyitva az ablak.Szerintem két hét után,még ha csak áll is az ágy,már nem friss szagú,főleg ha az ember tevékenykedik is benne:).
2013. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
En egyetemista vagyok, van 4 darab lepedom, 2-2 parna es paplan huzatom. Lepedobol 2 het alatt kb 3-at hasznalok el, a parna es paplan huzatot kb 3 hetente szoktam kimosni.
2013. júl. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Mazsi0412 válasza:
Én havonta cserélem, de mivel a száritóm csak egy hagyományos száritó, és a családban 4-en vagyunk (nem fér el egyszerre mind) ezért megosztva mosok, azaz egyszerre mosom az enyémet és a páromét, rá két hétre pedig a gyerekekét. (Télen még igy is két-három napig kell forgatni, hogy mindenhol száraz legyen.) Mindenkinek van két garnitúra, ezért nem kell szorosan a száradáshoz igazodni. Persze ha valaki beteg/lázas vagy valami más baja van, akkor nyilván lecserélem :) Régen egyébként vasaltam is mindent, de mára már kicserélten olyanra mindegyik garnitúrát, amit nem kell vasalni, a régieket pedig eltettem "vendégágyneműnek". A törölközőket hetente cserélem, kivétel a kéztörlőket mert azokat gyakrabban. Nálunk ez a szisztéma bevált.
2013. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Telen 3 hetente de nyaron van hogy 4-5 nap utan mert nem szeretem ha beleizzadok. ha beteg valamelyikunk akkor amilyen gyakran kell, ha szukseges minden nap ( ha lazas az ember nagyon atizzadja az agynemut).

szoval normal korulmenyek kozt telen harom het nyaron hetente.

nagyon sok agynemum van komplett garniturak, kb 20 db paplanhuzat ugyanannyi lepedo es 40 db parnahuzat mert ezkhez a garniturakhoz ket parna tartozik. azonkivul imadok agynemut vasarolni, ha valami szep uj fajta jon ki akkor ha modom van ra megveszem.

2015. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Hetente, és rengeteg huzatunk van.
2022. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!