Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Válaszoltok őszintén? Milyen...

Válaszoltok őszintén? Milyen sürün cserélitek az agynemüt a családban és hány db van belöle? Mi évente 2 x cseréljük és 1 van

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 22:49
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
87%
Maga a párna és a paplan is mosható 40-fokon-így azt nem kell újat venni.A huzatra gondoltam az előzőben.
2013. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Naponta??? Hát ez durva hihetetlen.

A huzatra gondoltam. Miérta paplant meg a párnát is szokták cserélni? Tónkólybúzapárnánk van szerintem az örókké jó nyáron kiszoktuk tenni a napra az volt az utmutatoban

2013. márc. 2. 23:01
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Én csak havonta cserélem az ágyneműt.

De lehet, hogy inkább 3 hetente fogom mosni, vagy akár még gyakrabban, mert pont most pár napja lett kimosva, és előtte mindig éreztem vagy 10 napja, hogy milyen büdi van itt a szobában, ha kintről jöttem be.

Mihelyst kimostam az ágyneműt, megszűnt a szag.

Amúgy csak egy ágyneműm van, reggel vagy délelőtt kimosom, estére meg is szárad.

2013. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
21%
Magát a párnát,takarót nem cserélem soha,huzat van rajtuk,azt szoktam csak kimosni a lepedővel együtt,olyankor viszont a párnát,takarókat is kirázom/kiteszem kicsit a friss levegőre.Az ágyneműt átlag 1-1,5 havonta egyszer mosom ki.
2013. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
91%
Én őszintén a világért sem bántanálak meg, meg tudom, tudom, hogy tisztán fekszik az ember az ágyba. De évente 2* cserélni nem kevés egy kicsit. Bár persze Te érzed, de azért 3-4 hetente szeretem kicserélni. Télen is meg tud izzadni az ember az ágyban ;) Ha már itt tartunk törölközőt mennyi időnként dobjátok a szennyesbe. Én kb másfél 2 hetente. Mondjuk elméletileg abba is tisztán törölközünk!
2013. márc. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
89%

Amikor beteg valaki, akkor 3-4 nap után cserélem. Szoktunk ágyban enni, mert nincs külön nappalink, úgyhogy időnként lekajáljuk, plusz a férjem utcai ruhában is gyakran leül az ágyra, így kb 1-2 hetente cserélem. Nálunk kisbaba is van, később, amikor nem lesz, szerintem jóval ritkábban cserélném majd a huzatot. :)

Ágyneműt pedig évente 2x mosok.

2013. márc. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
85%
Ja, a törölközőt én is kb egy-másfél hét után cserélem, és igaz, hogy tisztán használod, de a testnedveidet beletörlöd...
2013. márc. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Törölközőt hetente mossuk ki.
2013. márc. 2. 23:52
 19/35 anonim ***** válasza:
72%

No, akkor igazán nem értem mi ez a hatalmas ellentmondás.

Törölköző tekintetében tisztaság, ágyneműnél meg nem.

2013. márc. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
87%
...ezt én sem igazán
2013. márc. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!