Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mindenki minden reggel elrakja...

Mindenki minden reggel elrakja az ágyneműt és este előveszi?

Figyelt kérdés
Szerintem ez elég fárasztó. Főleg este mikor fáradt vagyok. Legszívesebben csak eldőlnék az ágyon.
2009. szept. 28. 22:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem rakjuk el. Nincs ágyneműtartója az ágyunknak. Szépen megigazítjuk, ha vendég jön, akkor van egy nagyon szép ágytakaróm, amit rádobok, de általában becsukom a szobaajtót. Minek menne be a hálóba a vendég?
2009. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%
Mért kell lepontozni hogy ha bevagy ágyazva azért jobb mert nem szarja le a légy??????ez igy igaz
2009. szept. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

Mi sajnos anyósommal lakunk (még). Ő meg szeret mindenbe beleszólni. Én nem rakom el, nincs annyi idő, reggel, hogy leszedjem, betegyem a tartóba, este kivegyem és megágyazzak.. Nemrég lett kész a szobánk, azt mindenkinek körbemutatta anyósom, és állandóan piszkált, hogy miért nem lehet elpakolni. Hát azért se! :) 3 napig ő pakolta el, azóta nem szól :D

Különben a sajátját sem pakolja el, csak visszacsúsztatja, és rádobja a díszpárnákat.

2009. szept. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
En sosem teszem el az agynemut,csak eligazitom szelloztetes utan.Ugysem jar be senki oda rajtunk kivul.
2009. szept. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Csak megigazítom a paplanomat! :)Főleg, hogy nagyon szép ágyneműim vannak. Jó ránézni.
2009. szept. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig összehajtom, és letakarom valamivel. nekem nincs is ágyneműtartóm mert olyan 2 személyes fa ágyunk van.


De legalább van annyi eszük igy a vendégeknek hogy nem ülnek igy le az ágyra,mert az idegesit hogyha vaaki ráül az én ágyamra a seggével.

2009. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Megigazítom, és latakarom ágytakaróval
2010. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!