Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Bp belvárosiak! Ti hogy...

Bp belvárosiak! Ti hogy bírjátok ezt a retket?

Figyelt kérdés

1 éve költöztem be a 7. kerületbe, egy szép, fényes, óriási polgári lakásba, tele ablakokkal (120 nm2). Azthittem beköltöztem álmaim otthonába, de ez a mocsok, ami itt van, egyszerűen kikészít! napi 2x törölhetném a port! Pedig a városliget mellett vagyok közvetlenül. Az erkély, ahogy kinéz, az valami botrány, naponta felmosom, és mégis ha este kiállok, koszos lesz a talpam! Megpucoltam ezt a rengeteg ablakot 1 hete, és most minden ugyanúgy néz ki! Minden nap felmosom a követ, port törlök, levesszük a cipőnket, mégis koszos lesz a felmosóvíz! Egyszerűen ez a mocsok megkeseríti az életemet :( Tippek, trükkök azoktól, akik régóta belvárosban élnek? Hófehér bútoraim vannak, és a polcok is magasfényű fehérek, és a kosz egy nap után látszik rajta! A friss levegő hiányáról már inkább nem is ejtenék szót. Azthittem itt a liget kompenzálja ezt, de úgy tűnik, nagyon nem :(


Fél éve már, hogy több időm van takarításra, napi 1 liter hipót elhasználok, és a pohár most telt be, mert éjjel egy svábbogár slisszolt a nappalimban, a fürdő előtt! Az írtók már úton vannak. Én ezt annyira nem értem, ez egy jó, igényes környék, jó lakókkal, mit keresnek itt a svábbogarak?!


2013. aug. 7. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen a "gyönyörű" Budapest. Ennél koszosabb város kevés van.
2013. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

nem vagy te túlontúl tisztaság mániás?

érdekes pl nálunk ink csak a porcicák vannak, azok a szöszgolyók ami már alapos felmosás után is 1 órára már ott gurul

2013. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az összes nagyváros ilyen.
2013. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok mániás, csak szeretem a tisztaságot. én faluban nőttem fel, egy kicsi utca legvégén, ott elég volt 2hetente egyszer letörölni a port! itt meg napi 2x! nagyon megbántam, hogy ideköltöztem :( a belső szobák tűrhetőek, azok ablaka a belső körfolyosóra néz, és az "szűri" a port, de amik az utcára néznek.. azok a legszebb, legvilágosabb, legnagyobb szobák, és megeszi őket a retek.
2013. aug. 7. 16:11
 5/9 anonim ***** válasza:
És a legtutibb, hogy mindezt be is szívod minden levegővételnél. Isten hozott Budapesten!:)))
2013. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:( igazából már vagy 7-8 éve Budapesten éltem, csak eddig külső kerületben laktunk. még ott is sokkal jobb a helyzet. azthiszem túl kell adni ezek a lakáson :(
2013. aug. 10. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én is ugyanebbe a helyzetbe vagyok (Rákóczi út), és elviselhetetlen a por mindenütt. Mondjuk bogár az nincs szerencsére.
2013. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
aztóta én sem láttam egy darab bogarat sem, remélem csak egy példány tévedt ide a kánikula miatt.. meg lehet nem is svábbogár volt, nemtudom :S
2013. aug. 11. 18:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha forgalmas út mellett laksz akkor sajnos a finompor könnyen be tud jönni, nekem a redőny mondjuk tiszta trutymó mindig, már belefáradtam letakarítani.
2013. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!