Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tollpárnát ki lehet mosni...

Tollpárnát ki lehet mosni (mosógépben)?

Figyelt kérdés
A kutyámnak van 1 nagy tollpárnája és huzat nélkül fekszik rajta. Tegnap este ráhányt úgyhogy vagy kidobjuk, vagy kimossuk.
2009. okt. 31. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:

kimoshatod, csak egy élet, mire megszárad... meg lehet, hogy büdi marad....

ha van másik párna sztem inkább fogd be azt....

2009. okt. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Én ne szívesen venném fel azt a ruhát amit utána mostál ki.
2009. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze 1X utána használhatatlan...

viccet félretéve NEM.

2009. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt inkább ne tedd meg mosógépbe, dobd ki.
2009. okt. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Tollpárnát nem lehet kimosni soha, mert összetömörödnek benne a tollak, tönkremegy. Kár, hogy huzatot nem tettél rá.
2009. okt. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tollpárnát is kelehet mosni nyáron,utána ki kell tenni a napra száradni,és időnként felrázni.
2009. okt. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
óriás méretű párnáról van szó, örülök h befért a mosógépbe. azért nem húztam rá huzatot, mert ilyen hatalmas méretben nem találtam, így gondoltam varrok neki 1et(de még nem került rá sor). sajnos ha huzatot húzok rá, azzal nem védem meg a tollakat attól h átitatódjon a kutya gyomortartalmával. kimostam, időnként rázogatom. majd meglátjuk h mi lesz. 1 része a radiátoron szárad.
2009. nov. 1. 22:10
 8/9 A kérdező kommentje:

10:43-asnak:

ki így ki úgy. amúgymeg ecetet is raktam bele, ugye az meg fertőtlenítő.... ne légy ennyire finnyás hisz 1 ajtókilincs mocskosabb mint a kutyafekhelye.

2009. nov. 1. 22:13
 9/9 anonim válasza:
simán ki lehet mosni, ahogy a tollbéléses kabátot is, elég rémisztő lesz amikor megszárad, de szét lehet dörzsölni az összetapadt tollakat száradás után, meg felrázni, a lényeg, hogy jól száradjon ki és ne fűtőtesten, hanem csak simán szabad levegőn...
2010. ápr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!