Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tartotok rendet? úgy...

Hogyan tartotok rendet? úgy érzem egész nap meg nem állok, igaz nagy a ház, nincs is kész teljesen, meg gyerek is van, de úgy elegem van abból, hogy sosincs vége. Tippek?

Figyelt kérdés
Főleg a konyhában érzem úgy, hogy hiába mosom és gőzölöm fel naponta, zsírosnak érzem. Igaz nem látványkonyha, hanem sütés-főzés színhelye.
2009. nov. 27. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tartok rendet,hogy mindennek megvan a helye.

A másik módszerem az,hogy minden nap 1 órát takarítok.Többet nem.Ez nekem azért vált be,mert mindíg úgy takarítottam,hogy tök sokat aztán úgy elfáradtam,meg beleuntam,hogy napokig kedvem sem volt a takarításra gondolni sem,nemhogy csinálni.Mióta szabtam egy határt valahogy mindíg rend van,mert rendszeresen van csinálva,és az az egy óra nem sok,de ha intenzíven csak azt csinálod rengeteg minden belefér.

Mi ketten vagyunk nincs gyerek,az igazsághoz azért ez is hozzátartozik.

2009. nov. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb taktika,ha az ember nem tisztaság- és rendmániás.Manapság soknak túlzásba viszik a dolgot.Takarítanak ahelyett,hogy élnének.
2009. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

amíg a régi lepukkant lakásban lakásban laktam addig úgy gondoltam, hogy minek? ezt az évezredes koszt nem tudom eltüntetni úgysem.

de amióta átköltöztünk a a teljesen felújított csodaszép lakásunkba, azóta nincs olyan nap, hogy ne porszívóznék egy kicsit, vagy ha épp olyanom van, akkor fel is mosok :)


főleg amiatt csinálom, hogy ne koszosodjon el úgy a lakás, mint az előző. bár így is vannak olyan területek, ahol nem tudok, és nem is akarok minden nap takarítani.


szerintem nem beteges az, ha szívesen takarítasz minden nap. az igénytelenség sokkal visszataszítóbb...

2009. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de tényleg sosem lesz vége. Én ugyanezt csinálom. Egész nap pakolok, törölgetek, mellette ott a gyerek. És amikor végeznék kezdhetem előlről. Tény, hogy mindennap kell valamit csinálni, hogy ne szakadjon minden az ember nyakába egyszerre. Én megfogadtam, hogy nem fogok gyűtjőgetni, amit már nem használunk azt likvidálom, így könnyebb rendet tartani, mint a felesleges holmikat dugdosni ide-oda. Szóval tippem nincs, ez a nők sorsa.
2009. nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!