Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 1 literes mosogatószer neked...

1 literes mosogatószer neked kitart a hónap végéig? Milyennel mosogatsz? Illetve mosogép tabletta gazdaságtalanabb nem mintha Mosoport vennék vagy nem igy látjátok (négy tagu család esetén

Figyelt kérdés
Hány kilogrammos mosóport veszel? kitart honap végéig? milyen márkáju?
2014. ápr. 1. 13:27
 1/6 Imola Ágnes ***** válasza:
78%
Ketten vagyunk a párommal, sokat kell főzzek, mosogassak, mossak. Én Fairyt / Jart használok mosogatni, fél literes, több mint egy hónapig elég. Mosókapszulát használok, utánna számoltam, teszteltem, gazdaságosabb mint a por (kivéve, ha nagyon nagy kiszerelésbe veszed, akkor a por olcsóbb). Mosni Arielt használok, jelenleg kapszulásat.
2014. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a fél literes mosogatószer több hónapig is elég, igaz mi ketten vagyunk a párommal. Mondjuk mivel sokat főzök, sokat is mosogatok. Általában vagy Jart vagy Ultra Daisy-t szoktam venni. Mosóporból 3-5 litereset szoktunk venni, de vagy fél évig elég. Változó milyent veszünk, most éppen Biopon van.
2014. ápr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi ketten vagyunk a párommal. Egy liter mosogatószer rengeteg, szerintem az akár évekig elég. A párom szinte sose használ mosogatószert, de én is csak 1-2 cseppet, ha nagyon zsíros edényeim vannak (szoktak).

Talán Jar? Több éve nem vettem mosogatószert (de akkor nagyot) s nem olvasgatom a flakont. De emlékeim szerint Jart szoktam.


Mosóport már nem veszek, de sose használtam belőle sokat. Évekkel ezelőtt vettem mosódiót (máskor nem fogok), tavaly egy kis zsák mosószódát, nem tudom, idén kell-e vennem ilyesmit... Ha piszkosabb ruhánk van, azt külön beáztatom, megdörzsölöm, ott fajlagosan sokkal többet használok.


Bár nem kérdezted, a takarítószer (vagy minek nevezik azokat a vegyi anyagokat) a legegyszerűbb, mert simán vízzel, seprűvel, porszívóval takarítok. Egyszerű vagyok, mint a faék. Amúgy nem, de ebben igen.

2014. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy literes mosogatószer több hónapra is elég.-Jart szoktam venni, amikor akciós két három flakon összecsomagolva

Mosóport vagy folyékony mosószert veszek, 3 v 5 literest ez szintén hónapokig elég, általában Biopont

2014. ápr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Literes mosogatószer elég másfél két hónapig(mindig Jar),pedig sokat mosogatok.Folyékony mosószert használok,mosóport már évek óta nem,mert nem oldódnak rendesen alacsonyabb hőfokon.Arielt és a Tomit szeretem folyékonyba.2,8 literes Ariel kb 5 hónapig elég,pedig sokat mosok,de ebből nem kell sok egy adag ruha kimosásához.
2014. ápr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Naponta 2-4 alkalommal mosogatok, de hónapokig elég 1 liter. 4en vagyunk, minden nap főzök. Ipari mosogatószert hsználok.


10l ipari mosószert szoktam venni, szintén hónapokig elég. Majdnem minden nap megy a gép.

2014. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!