Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tartós öblítő illat. Hogyan?

Tartós öblítő illat. Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem tudom jó topikba írtam e..

Az lenne a kérdésem hogy hogyan maradhat hossszúúúú napokig öblítő illat a ruhán,pléden bármin.

Általában mindig olyan mosóport öblítőt használok mint édesanyám.

Ariel colour and style,bonux, coccolino,vagy lenor....meg a lidlis doussy de abból is a fehér. én akármit csinálok nekem a szekrényben nem marad meg semminek az illata. inkább állott víz szagot érzek és csak ha nagyon beleszagolok akkor érzem az öblítőt.

anyukámnál nem....na meg akkor ha kiszedem a gépből.


van ötlet hogy mit csináljak?

átlag 50-40 fokon mosom a ruhákat megadott centrifugán.

valami tipp?

vasalni csak a vasalósokat vasalom....

meg a szárítón is csak ideig óráig érezni. van olyan ruha itthon amit anyukámnál tett látogatás során mostunk ki és MOST is érzem az illatot...erősen!!!! és jelenleg ugyanaz mind az öblítő és mosopor.és ez volt kb 4 hete!!!!!!!


:D HELP :D


2014. jún. 2. 10:29
1 2
 11/12 anonim válasza:
Amikor elkezdtem használni a lenor summer-t,az egész házban finom öblítő illat volt, pedig nem nyomtam tele a rekeszt. Folyékony mosószert használtam (piaci bovli arielt), ez most a télen volt. De ami volt, elmúlt, hiába az öblítő, meg sem közelíti a télen volt illatot, pedig ugyanúgy bent száradtak a ruhák. Hogy mitől lehet ez, nem tudom, de piszkosul zavar. Megpróbáltam, hogy öblítőt váltok (ja,koncentrátumot használtam), a lenor lila flakonosra, a parfüm persze-re (azt hiszem) Bár az illata gyengébb, mint számítottam, de tartósabb mint az utóbb használt lenor summer -nek. Még keresem az igazit, de szerintem romlottak a minőségek.
2014. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyszerűen tisztán kell tartani a mosógépet. Sokan azt hiszik a mosás abból áll, hogy be a ruha, ki a ruha és kész. Tévedés.


Mosás után a gumis részeket, és a mosószeradagolót szárazra törlöm. Az ajtót nyitva hagyom.

A folyékony mosógélt 1 literes flakonba öntöm, vagy az Ariel kapszulát feloldom, és amikor a gép engedi magába a vizet, akkor hozzáöntöm. Nincs lerakódás így.

Használok Lidl W5 vízlágyító tablettát is, úgy vettem észre tisztító hatása is van. Farmerokhoz, és sötétebb ruhákhoz DM Denkmit folyékonyat teszek.


Az öblítést 4-re állítom, és megemelt vízszintre.

Első öblítés tiszta vízzel. Második: " DM Denkmit fertőtlenítő hatású textilöblítő koncentrátum"-ot öntök. A gép és ruhák így fertőtlenítődnek is. Harmadik öblítés tiszta vízzel. Negyedik öblítés Softlan kék öblítő.


Így a ruháimnak nagyon jó, friss illatuk van.

2014. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!