Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyi idő nálatok egy-egy...

Mennyi idő nálatok egy-egy nap a házimunka?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen részt vettem egy felmérésben,ahol fel kellett jegyeznem napi szinten az egyes házimunkával töltött időt.Mivel hetente kb. 10szer főzök,sütök ez azért jobban megdobta.

Nekem ez napi átlag 2 és fél órára jött ki.

Mivel a párom rengeteg dolgozik így az ő házimunkája nem sokat emel már ezen.

Belegondoltam,hogy oké,ez még belefér.

Most még csak 3an vagyunk és 57 nmes a lakás.

Jövő év elején jön viszont a kistesó,előreláthatólag nyáron költözünk és 2,5szer ekkora lesz a ház.

Ti meg tudjátok saccolni?

Hogy hány fős családra és mekkora ingatlanra mennyi idő a házimunka?

Egyszerűen érdekel!

Köszönöm!


2014. jún. 7. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
57nm-es lakásra szerintem baromi sok a 2,5 óra. Szerintem a sok főzésen kellene változtatni. Esetleg egyszerre nagyobb adagot készíteni és így több időd maradna. Talán még a nagyobb ingatlannál is sok a 2,5 óra.
2014. jún. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A lakás van értünk, nem mi vagyunk a lakásért!


Heti másfél óra munkával tisztán, higiénikusan lehet tartani környezetünket.

Az időszakos "nagytakarításokat" nem sorolom ide, de felesleges szekrény tetején is hetente portalanítani, ablakot pucolni stb.


Aki engem piszkosnak tart a rövid karbantartások miatt, annak megemlíteném, hogy ellenben aki hasznosnak véli a mindennapos sika-mikát azt ne szépítsük tisztaságmániásnak, egyenesen kényszerbeteg.


Amúgy a főzés nem igazi házimunka, válasszuk szét a takarítást és a táplálkozáshoz szükséges munkát.

2014. jún. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!