Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen öblítőszert használtok...

Milyen öblítőszert használtok a mosáshoz? Márka és illat is érdekelne!

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 23:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sa8 kerti virág, nagyon finom és diszkrét illata van.
2010. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Mikor mit, mindig azt ami olcsóbb... persze nem ilyen anonim cuccokat azért. Mondjuk én eleve nem értem, minek egy illatért feleslegesen szennyezni a környezetet öblítővel, de a családom fellázadna :)
2010. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
tesco-s:D kék vagy rózsaszín, nem rossz
2010. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
szintén sa8 kerti virág illatút.
2010. jan. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Gabi öblítőt, de nem azért mert van babánk, hanem mert nagyon klassz az illata és nem erős.
2010. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én a dm saját márkáját használom, abból is a kókuszosat. Nagyon erős, intenzív illata van. A szekrényemből ha kinyitom árad a kókuszillat, a múltkor a munkahelyen három munkatársam is megkérdezte, hogy minek van ilyen jó kókuszillata? Mondom nekem... 399 forint a másfél literes, egy hónapig elég nekem.
2010. jan. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Fehér Lenort.
2010. jan. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én pedig Silant, azon belül éppen kedvem szerint váltogatom az illatokat, mást nyáron és megint mást télen... ez egyfajta terápia is nálunk :=)


És egy rossz élmény is:

Régebben quantot használtunk, de egyszer kakaszagúak (!!!) lettek tőle a ruhák! Kidobtam. Panaszoltam az ismerősöknek és érdekes módon más is járt így! Soha többé quantot!

2010. jan. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én a BIP-et szeretem.Mindegyik illatú tetszik.
2010. jan. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Sárga Lenor
2010. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!