Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel/ hogy szoktatok mosni,...

Mivel/ hogy szoktatok mosni, hogy intenzív illatú legyen a ruhátok?

Figyelt kérdés
Én Ariellel és Lenorral mosok (felültöltőssel) és tényleg hosszan tartó illata van, de alig érezhetően. Már több embernek is méterekről éreztem az illatát. Tudnátok valamit javasolni?

2014. aug. 8. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Ariellel mosok, es hasznalok oblitot. Most a Coccolino viragos-pirosbogyos a kedvencem.


Egyebkent ha ki vannak mosva a ruhaid, annak is van illata, csak esetleg a te orrod mar megszokta, attol masok meg erzik.

2014. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ariel lenor jó páros, intenzív illata lesz a ruháknak. Amit én megfigyeltem, hogy akkor érezhető kevésbé az illat, ha nem tudok több gépet indítani, ezért jobban megtömöm ruhával.


Ha "szellősebben" van a gépbe a ruha, akkor jobb illata lesz.

2014. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persilt használok mint mosóport de öblítőben csak kétfélét használok

Vagy a sárga Lenort vagy a kék lenort. Még hetekkel később is lehet érezni a szekrényben az illatukat.

Egyébként szerintem a te ruháid is illatosak, csak a te orrod hozzászokik, és ezért nem érzed intenzívnek. Mások igen.

2014. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az intenzív illatokat, de anyósnál amikor vagyok 1 hétig és mosok, akkor ilyen kapszulás Ariel-je van, meg Lenor öblítője, nah az intenzív :) Bár lehet csak én nem szoktam meg.
2014. aug. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ariel-lenor. Viszont a lenorok közül a tropicalt szeretem legjobban. Régebben tropical fresh néven volt, az ezzel öblített ruha még évek múlva is illatos volt a szekrényben. ( van amit igen ritkán veszek fel ). Most kíváncsi vagyok erre a tropicalra. Idáig ez is nagyon intenzív illatúnak bizonyul.
2014. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én Lenor illatú parfümöt használok.

A kolléganőim már többször is kérdezték, hogyan mosok, mivel öblítek. Elmondtam, hogy csinálom. De a parfümről persze hallgatok...

2014. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!