Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a francot csináljak most?...

Mi a francot csináljak most? Valami háziasszonyok segítsenek már!

Figyelt kérdés
Ne gondoljatok semmi perverzre, csak egy kérdésem lenne; Teletömködtem a mosógépet, tettem bele egy nagy pokrócot is meg minden és kimosott meg minden, de vizesek maradtak a göncök, kiteregettem de csöpög mindenből a víz. Nem is tudom hogy honnan jön ez a sok víz. Én már vissza biztosan nem rakom. Szóval annyi a kérdésem, hogy így is megszárad majd, vagy mi lesz?
2014. okt. 4. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Be fognak poshadni. Ki kéne centrifugálni vagy vasalni őket.
2014. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
*csavarni
2014. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
Megszárad persze, ha nem is gyorsan. Az idő neked dolgozik.
2014. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Most akkor megposhad vagy megszárad idővel?
2014. okt. 4. 19:33
 5/14 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem az esőre teregetsz, akkor megszárad, csak napokba tellhet. Régen sem volt centrifuga, még is megszáradtak a ruhák.
2014. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Akkor jó, ráérünk! Köszi a válaszokat!

De ha mégis megposhadnak akkor, akkor, ö lepontozlak ám!

2014. okt. 4. 19:39
 7/14 anonim ***** válasza:

NEM poshadnak be, ha NORMÁLISAN kiteregetted őket!


Amúgy a mosógépen nincs centrifuga-funkció - manapság már mindegyiken van -, vagy csak nem találtad meg? :D


De a parketta (főleg, ha laminált) miatt jobban aggódnék, mert ha az csurom víz lesz, simán feljön a ragasztásnál.

2014. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Nem volt túl jó ötlet a pokrócot a mosógépben mosni, mivel most láttad az eredményét. Azt külön kell mosni, leginkább kézzel és utána centrifuga (csak simán a pokróc). Most az lett volna a teendő, hogy még egyszer külön-külön kicentrifugázod a cuccokat. De a mosás sem lehetett valami "jaj de nagyon jó".
2014. okt. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még egy megjegyzés: Olyan dolgokat, melyek sok vizet szívnak magukba, csak külön lehet eredményesen centrifugázni. És a véleményem szerint, mosni is külön kell, legjobb kézzel. Mert úgy látod, mennyi vizet kíván.
2014. okt. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, elég idegesítő, hogy még mindig csöpög a víz, főleg ebből a rohadt pokrócból, amit nem is tudtam a fürdőszobában kiteregetni, szóval itt van a szobában egy szekrény két kinyitott ajtajára téve, és két sarkából folyamatosan csöpög a víz egy-egy műanyag tálkába.
2014. okt. 4. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!