Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a francot csináljak most?...

Mi a francot csináljak most? Valami háziasszonyok segítsenek már!

Figyelt kérdés
Ne gondoljatok semmi perverzre, csak egy kérdésem lenne; Teletömködtem a mosógépet, tettem bele egy nagy pokrócot is meg minden és kimosott meg minden, de vizesek maradtak a göncök, kiteregettem de csöpög mindenből a víz. Nem is tudom hogy honnan jön ez a sok víz. Én már vissza biztosan nem rakom. Szóval annyi a kérdésem, hogy így is megszárad majd, vagy mi lesz?
2014. okt. 4. 19:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nincs a mosógépen külön centrifuga funkció?
2014. okt. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a segítséget! Ma reggel kimostam újra az összes ruhát, csak azt a hülye pokrócot nem tettem közéjük, így már faszák lettek. A pokróc meg még mindig tiszta víz, de kit érdekel!?
2014. okt. 5. 17:23
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Juj de buta vagy?! Nem szabad teletömködni, főleg,nem ugy, hogy pléd, meg minden! A pléd az maga 1 program! Mosni tudni kell!!!!!
2014. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha túl sok szövetet tömöl a mosógépbe, akkor letiltja a centrifugálás opciót, mert nem tudja normálisan megpörgetni a dobot, mert annak egyik oldalában gyűlik össze a tömeg. Ettől aztán excenteressé válik a dob forgása, és szétrázná a mosógépet. Ezért aztán már vagy 40 éve beleépítenek az automata mosógépekbe ilyen funkciót, ha nagyon sok cucc van benne, akkor nem is próbálkozik a centrizéssel, hogy ne károsodjon a mosógép.

Én is mostam pokrócot, én a kád szélére terítettem ki, majd miután már kicsöpögött belőle minden ami ki akart csöpögni, kiterítettem az erkélyre, és még úgy is három nap kellett neki hogy megszáradjon.

2014. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!