Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mitől alakul ki, hogy valaki...

Mitől alakul ki, hogy valaki nem takarítja a saját lakását egyáltalán?

Figyelt kérdés
Felső középosztálybeliek, műveltek, stb. Mitől lehet ez?
2015. febr. 12. 13:02
1 2
 1/12 Egy ork válasza:
100%
Hozzászokik, hogy más megcsinálja helyette, például.
2015. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem csinálja meg helyette senki. És olyan szinten kosz van meg rendetlenség, szégyellik, hogy inkább nem hívnak magukhoz senkit, de nem takarítanak.
2015. febr. 12. 13:12
 3/12 anonim válasza:
Lehet , hogy még nem tudták eldönteni, hogy kinek a reszortja lesz a takarítás.:DDD
2015. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Lusták. Vagy nagyon szeretik a porcicákat. :D
2015. febr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Én laktam együtt arabbal. Na azok tényleg igénytelenek tisztaságszempontjából. Ruhát nem mosott, inkább vett magának újat.
2015. febr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó:óó,én is ismerem őket:) Nem hiába mondják,hogy a "legkoszosabbak". A föld szó szerint szeméttel borítva,ágy alatt szemét, ruhák mindenhol szétszórva, minden felborítva,az se baj, ha kifolyik.:)
2015. febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

utolsó: Az én helyzetemet nem ismerheted. Díler volt a srác, úgyhogy rettegésben éltem, mikor törnek ránk és végeznek ki. :)

Egyébként engem is be akart vonni. Nem jött össze, mert eljöttem onnan. Azóta elkapták. :)

2015. febr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Annyira felgyűlt már a rumli, hogy nem tudja eldönteni, hol kezdje el a felszámolását.
2015. febr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, hogy csak nincs igénye a rendezett lakásra. Más más szempontból igénytelen, ők ebből a szempontból azok.
2015. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez jó kérdés! A lakótársaim is diplomások. Van, hogy nem sikerül lehúzniuk a wc-t, aztán van, hogy hetekig mocskos a fürdő, hogy a használt fogpiszkálójukat a konyhapulton hagyják, a szobájukat nem szellezőztetik, inkább illatósítókat vesznek, kupacban áll a ruha a földön és még sorolhatnám. Sokáig gondolkodtam, hogy mi lehet mindennek az oka, majd rájöttem, hogy az, hogy k*rvára lesz@rják az egészet. Nekik jó így is. Egyszerűen nincs rá igényük, nincs rá szemük. Ha pl. szólok, hogy mocskos a fürdőkád, ők értetlenkednek, hogy de hát hol? Egyszerűen nem veszik észre, mert magasról tesznek rá.
2015. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!