Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ciki nem ciki, de össsze...

Ciki nem ciki, de össsze pisáltam magam vezetés közben, muszáj volt. Nem akarom, hogy a feleségem megtudja! Hölgyek! Hány fokon kell farmert mosni?

Figyelt kérdés

Remélem bearanyozom az estéteket,de sajnos megtörtént,elkerülehetetlen volt:D

Bécsben voltam,nagyon kellett vizelnem,már annyira hogy fájt,esélyem sem volt arra,hogy látható időn belűl wc közelbe kerülök,dugóba kerültem és a belvárosban voltam.

Már nagyon kellett,már fájdalmaim voltak és a vezetésre sem tudtam koncentrálni,mivel volt egy másik nadrág nálam,átudtam cserélni és pont hazafele tartottam.Szerintetek elmondjam neki?A kedves hölgyektől szeretném megkérdezni,hogy farmert hány fokon és milyen fokozaton kell mosni?:))


2015. febr. 12. 19:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40 fokon, általában van napi mosás nevű program, vagy farmer program :)
2015. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

A farmert 40 fokon mosd ki. Az üléssel viszont nem tudom, hogy mit tehetnél:-)


Amúgy én a helyedben simán elmesélném. Cifrább dolgokat is elmeséltem a férjemnek. Családi legenda lesz belőle, amin később lehet nevetni.

2015. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
0%
Legalab lobaltan volna ki a farkadat,biztosan atazott az ules is azt is csutakold ki mert ha a nod megtudja szetcsap.
2015. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

En elmondanam neki, megeshet ez mindenkivel, en is tobbszor pislitem mar be. :)

Egyebkent a sajat farmerjeimet (olcsobbak, nem markasak) 40 fokn mosom, es centrizni is merem, de a ferjem Levis gatyait csak ritkan teszem gepbe, akkor is kiforditva, es a leheto legrovidebb mosasra, centrifugara. Ha tudod, hogy a feleseged mossa a nadragaidat, akkor rakd be nyugodtan egy alacsony fokra! :) (A fokozat alatt nem tudom, hogy mit ertesz, eleg neki egy gyors mosas is.)

2015. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hidd el kilobáltam volna,de a mellettem ülő autokból átlehetet látni,arra is gondoltam,hogy egy flakonba bele vizelek,de esélyem sem volt rá.És arra sem hogy vissza tartsam,iszonyatos fájdalmam volt.Nem tudtam volna visszatartani,onnantól számolva,1 óra volt mire kiértem a városból.
2015. febr. 12. 20:00
 6/21 anonim ***** válasza:
40 fokra szavazok én is. Amúgy meg legközelebb parkolj le, vagy ha dugóban ülsz, akkor igenis lehet flakonba pisilni!
2015. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

ma 20:01


Megmondanád hogyan?A belvárosba voltam nappal,jöttek mentek az autók és az emberek.Egy kis utcában megprobáltam,de jöttek mentek az emberek,ablakok körülöttem,elkezdtem de izgultam nehogy valaki meglásson,így mellé ment az egész.Akkor döntöttem úgy,hogy nem érdekel össze hugyozom magam:)))Nem kivánom senkinek azt a fájdalmat,már koncentrálni sem tudtam.

2015. febr. 12. 20:05
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem ciki hidd el,az en ferjemmel cifrabbak is tortentek. :)
2015. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
hát ez nagyon nagy :D :D mond el a feleségednek is, csinálj egy jó estét neki :D :D legalábbis ha én párom ezzel jönne haza jót röhögnék de érthető is persze :)
2015. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
40%

Letakarhattad volna egy újságpapírral, pulcsival, a kabátoddal a műveletet.

Igaz, hogy nagyon vicces volt elsőre…de most már azt gondolom, neked eza fétised, és a gép előtt élvezkedsz.

2015. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!